<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Посади дерево!

10 березня 2008 року в місті Кіровограді на перехресті вулиць Єгорова та Червоногвардійської відбулась родинна акція – традиційна весняна посадка дерев. Цього разу захід відбувся без будь-якої партійної чи організаційної символіки, без будь-якого фінансування чи написання проектів, не позуючи на камери і не роблячи з того якогось порожнього PR-у – просто небайдужі люди вийшли зі свого будинку і посадили дерева!

Дмитро Сінченко - голова Кіровоградської обласної організації "Молодий Народний Рух" власноручно висадив 16 дерев.

Свій вчинок прокоментував ініціатор даного заходу – відомий в Кіровоградській області молодіжний лідер Дмитро Сінченко: «Таку акцію ми з батьком робимо кожного року – біля свого будинку висаджуємо дерева. Робимо це не лише для себе (ми живемо на десятому поверсі), а для всіх мешканців району, для покращення екологічної ситуації міста, для того, щоб залишити по собі добру згадку… Нам було надзвичайно приємно, що до нас приєднувались небайдужі сусіди – допомагали своєю працею, порадами, а хто й просто – добрим словом. Адже, якщо не ми – то хто?!? Ми власним прикладом намагаємось зламати всі недолугі стереотипи українського менталітету про «хату скраю», і вважаю, що це нам вдається. Перші дерева ми посадили у 2003 році – а сьогодні ми вже маємо чималенький сад. Сподіваюсь, сьогоднішні 16 дерев не пропадуть, а милуватимуть око ще не одного покоління українців!!!»

О компании: Молодий Народний Рух - Всеукраїнська молодіжна громадська організація патріотичного спрямування, молодіжне крило Народного Руху України.


Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація "Молодий Народний Рух"
Автор:Сінченко Дмитро Володимирович написать автору
http://mnr.org.ua
тел.:8 (050) 5641454

дата публикации: 12.03.2008 18:53


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены