<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#
Все пресс-релизы
Главное

Лента пресс-релизов

#
«ТриМоб» розширив перелік безкоштовних сервісів
«ТриМоб» підтримує ініціативи Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури, МОЗ, МЗС та інших урядових організацій для запобігання поширення коронавірусу COVID-19 і розширює перелік ресурсів з інформацією для громадян, що доступні для абонентів оператора безкоштовно
29.03.2020 11:35  ПАТ "Укртелеком"  Техника/Связь
Безпека продуктів і захищеність співробітників - основні пріоритети Olkom Group
Коронавірус продовжує поширюватися по всьому світу, залишаючи свій слід у всіх сферах - від стилю життя кожної людини до змін бізнес-процесів великих компаній. Olkom Group з самого початку адаптує свої виробничі процеси під всі зміни, що відбуваються, а також строго слідує всім рекомендаціям ВООЗ і робить активні кроки, засновані на науці, для захисту безпеки своїх продуктів і піклується про захищеність своїх співробітників.
29.03.2020 11:35  ЧАО "Киевский маргариновый завод"  Общество
KSG Agro создал штаб противодействия коронавирусу на свинокомплексе в с. Нива Трудовая
KSG Agro создал штаб противодействия коронавирусу на свинокомплексе в с. Нива Трудовая (Апостоловский район, Днепропетровская обл.). Об этом сообщила пресс-служба агрохолдинга.
27.03.2020 11:53  ПАО "KSG BANK"  Бизнес/Финансы
Київстар продовжує строк дії акцій з безкоштовним доступом
26.03 Абоненти зможуть і надалі дзвонити на гарячі лінії з профілактики COVID, користуватись пропозиціями для віддаленої роботи, отримувати консультації лікарів у мобільному додатку, користуватись іншими акційними пропозиціями – без додаткової плати. Строк дії таких акцій продовжено до 24 квітня 2020 р.
27.03.2020 11:53  Київстар  Техника/Связь
Крадіжки продовжуються попри карантин
Незважаючи на вжиті карантинні заходи в Україні, крадіжки і масові пошкодження телекомінфраструктури Укртелекому зберігаються на високому рівні – близько 25 щодня, аварійно-відновлювальні бригади працюють цілодобово
27.03.2020 11:53  ПАТ "Укртелеком"  Происшествия
Больницы Полтавы получили от «Нової пошти» второй транш гуманитарной помощи
В четверг, 26 марта 2020 года, «Нова пошта» доставила в Полтаву второй транш медицинской гуманитарной помощи. Полтавская областная инфекционная больница получила 8100 респираторов, 3502 защитных щитка, 200 десятилитровых бутылей антисептика, 158 медицинских защитных костюмов. Также компания передала 5-й городской клинической больнице в Полтаве 20 инфузионных насосов, предназначенных для дозированного и длительного введения пациенту растворов высокоактивных препаратов и питательных веществ.
Гайморит: причины и симптомы заболевания
Гайморит — это разновидность синусита. Во время гайморита у человека воспаляются гайморовые пазухи. Они находятся по обе стороны от носа, чуть ниже глазных яблок. Воспаление может протекать в одной либо сразу в обеих гайморовых пазухах.
Мережа Billa оголосила перелік заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції
Окрім загальних заходів, передбачених міжнародними стандартами безпеки поводження з харчовими продуктами, на період національного карантину мережа супермаркетів Billa впровадила додаткові санітарно-гігієнічні й організаційні заходи, які мають на меті протидію поширенню коронавірусної інфекції.
25.03.2020 19:27  ТОВ ЛТ-ІВЕНТ  Медицина/Здоровье
В українському офісі компанії OPPO оголосили про віддалений режим роботи та розповіли, як захищають співробітників
Таким чином компанія приєднується до всесвітньої боротьби проти вірусу.
25.03.2020 19:27  ТРЦ Ocean Plaza  Бизнес/Финансы
Чому треба використовувати картку, а не готівку під час карантину
З 20 березня НБУ запровадило челлендж #cashless, що закликає нас відмовитись від готівки, відправивши її на карантин у цей час. Так, на алюмінієвих деталях вірус живе 2 годин, на хірургічних рукавицях – 8 годин, а на папері і пластику – до 5 днів. Тож гроші не виняток, тому ми і приєдналися до челленджу НБУ «Готівку – на карантин».
25.03.2020 19:27  АТ ЮНЕКС БАНК  Бизнес/Финансы
Київстар продовжує терміни оплати на час карантину для клієнтів за договором
24.03 Київстар продовжує терміни оплати на час карантину для клієнтів за договором
25.03.2020 19:27  Київстар  Техника/Связь
Система оповещения и география отделений крупных почтовых операторов станет спасением для провинций в условиях пандемии, - Охрименко
Кабинет министров Украины, на своем заседании, 23 марта 2020 года, отказался от идеи предоставления монопольного права «Укрпочте» доставлять лекарства в условиях карантина. После поднятой в СМИ критики правительство включило в список почтовых поставщиков медпрепаратов 61 оператора. По мнению президента Украинского аналитического центра Александра Охрименко такое решение не только соответствует антимонопольному законодательству Украины, но и позволит осуществить реальные шаги по противодействию распространения коронавирусной инфекции.
Olkom Group організувала допомогу лікарням Києва
Група компаній Olkom зробила першу безкоштовну поставку соняшникової олії Олександрівській клінічній лікарні та ТМО «Психіатрія» в кількості 2000 літрів. Така допомога для лікарів і пацієнтів планується протягом всього терміну карантину. Колектив Компанії переконаний, що людське життя — це найвища цінність, і тільки об'єднавши зусилля, ми всі разом зможемо подолати виниклу кризу під час пандемії вірусної інфекції COVID-19.
25.03.2020 19:26  ЧАО "Киевский маргариновый завод"  В мире
Шаговая доступность отделений обеспечит безопасность получения лекарств, - Загородний
Управляющий партнер Национальной антикризисной группы Тарас Загородний приветствовал решение Кабинета министров разрешить всем почтовым операторам Украины доставлять украинцам купленные в интернете лекарства.
Київстар переходить на онлайн-підписання документів із бізнесом
25.03 Відтепер з усіма корпоративними клієнтами Київстар підписує договори на надання телекомунікаційних послуг та інших сервісів, а також пов’язаних із цим документів (додатків, замовлень, меморандумів тощо) за допомогою КЕП – кваліфікованого електронного підпису, а також за допомогою Mobile ID.
25.03.2020 19:26  Київстар  Техника/Связь
Goodyear на 50% збільшив пробіг нової шини EfficientGrip Performance 2
Друге покоління шин Goodyear EfficientGrip Performance вирізняє збільшений пробіг: на 50% більший порівняно з попередньою моделлю, і на 20% — порівняно з найближчим конкурентом Michelin**.
25.03.2020 19:25  SPN Communications  Автомобили
Канал Discovery запрошує на повторний перегляд освітніх документальних фільмів
В ефір повторно вийдуть серіали "Невидимі вбивці" про віруси грипу та еболи, "Через червоточину з Морґаном Фріменом" або "Як працює Всесвіт"
25.03.2020 19:25  ТРЦ Ocean Plaza  В мире
Онлайн сервіс дистанційного надання пакету документів та отримання рішення щодо можливості надання кредиту
Для зручності потенційних Клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК» пропонує скористатися онлайн сервісом – дистанційного надання пакету документів та отримання рішення щодо можливості надання кредиту за наступними кредитними програмами:
25.03.2020 19:25  Кристалбанк  Бизнес/Финансы
Каким будет PR через 20 лет?
С развитием рынка и общества структура PR меняется. Развитие Интернет привело к появлению онлайн-СМИ, а появление социальных сетей стимулировало бренды создавать собственные каналы коммуникаций — own media.
25.03.2020 19:25  Publicity Ctreating  Интернет
Яким буде PR через 20 років?
З розвитком ринку і суспільства структура PR змінюється. Розвиток Інтернету призвело до появи онлайн-ЗМІ, а поява соціальних мереж стимулювало бренди створювати власні канали комунікацій - own media.
25.03.2020 19:25  Publicity Ctreating  Интернет
Cтраницы:1 2 3 ... 2257  2258  2259  вперед
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены