<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Оголошення про національний конкурс серед ЗМІ "Єднаймося заради дітей. Єднаймося проти СНІДУ"

За результатами дослідження ЮНІСЕФ ЗМІ та права дітей населення України не задоволене кількістю та якістю медійних матеріалів з проблем захисту прав дітей. 91 % респондентів вважають, що ЗМІ не достатньо приділяють уваги проблемам захисту прав дітей. ЗМІ виступають майже єдиними джерелами інформування населення України про ВІЛ/СНІД.

Благодійний Фонд “Інтелектуальна перспектива” за сприяння Дитячого Фонду ЮНІСЕФ розпочинає Національний конкурс серед ЗМІ «Єднаймося заради дітей. Єднаймося проти СНІДу».

Головна мета Національного конкурсу - надати підтримку ЗМІ в кампанії «Єднаймося заради дітей. Єднаймося проти СНІДу» шляхом підвищення їх можливостей у висвітленні проблем дітей, надаючи певні ресурси та теми для висвітлення.

Конкурс триватиме з 1 жовтня 2007 року по травень 2008 року та покликаний виявити найкращі публікації з ВІЛ/СНІД тематики в Україні.

До участі у конкурсі запрошуються журналісти та дописувачі усіх засобів масової інформації: газет, журналів, радіо, телебачення та інтернет-ресурсів.

Матеріал чи репортаж, що бере участь у конкурсі, має бути оприлюдненим чи вийти в ефір впродовж 2007-2008 років. Детальну інформацію про умови конкурсу та вимоги до оформлення матеріалів Ви можете знайти на сайті http://pr-center.org.ua/hiv/index.php
Оформлені матеріали надсилайте за адресою: 01021, м. Київ, вул. Шовковична, 12, оф.206, з приміткою “На конкурс ЗМІ”, або електронною поштою: fip@fip.org.ua

Рішення щодо переможців ухвалюватимуть авторитетні члени журі: Л. Подкопаєва, Посол Доброї Волі ООН із питань ВІЛ/СНІДу, І. Слісаренко, журналіст 5-каналу, Ольга Панфілова, представник Всеукраїнської Мережі ЛЖВС, представники Міністерства Здоров’я України та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України.

Визначення переможців Національного конкурсу серед ЗМІ «Єднаймося заради дітей. Єднаймося проти СНІДу» та вручення цінних призів відбудеться у червні 2008 року на спеціальному “круглому столі”, про який буде повідомлено додатково.

За необхідною інформацією звертайтеся за телефоном у Києві: (044) 253-14-01 до секретаря організаційного комітету Національного конкурсу серед ЗМІ «Єднаймося заради дітей. Єднаймося проти СНІДу» Інна Голюк.


Благодійний Фонд Інтелектуальна перспектива
Автор:Інна Голюк написать автору
тел.:044 253-14-01

дата публикации: 13.12.2007 12:20


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены