<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

Президенту - 75!

16 вересня 2010 р. В будь-якій компанії, трудовому колективі дні народження співробітників – завжди приємні клопоти. Незалежно від того, кого вітаємо – чи офіс-менеджера, чи головного бухгалтера. Не залежно від того, з якою датою вітаємо – з першим двадцятип’ятиріччям чи з віком «бабаягодкаопять».

Але погодьтеся, якщо день народження – у президента компанії, та ще й солідний ювілей, то тут вже не до жартів.

А отже, колектив компанії Action Data Group сердечно вітає Сергія Даскалу, президента компанії, якому сьогодні, 16 вересня, виповнилося (на секундочку!!) – 75!

Не вірите? Ми теж!

Адже попри свій солідний вік наш шеф може дати фору будь-кому з юнаків у оптимізмі, підтягнутості, енергійності та умінні приймати правильні рішення. Дивлячись на нього, розумієш, що пенсійний вік в Україні слід підняти як мінімум до цього рівня, адже наш президент ще й досі слугує нам за зразок працездатності та здорового глузду.

Сьогодні вже із самого ранку в офісі лунають телефонні дзвінки – його вітають друзі, колеги, та численні клієнти, географія яких не обмежується Україною. І тому ми не дуже здивувалися, коли до офісу завітав Колін Пауел – екс-держсекретар США, який ще 2002 року надав пану Даскалу, як президенту компанії Action Data Group, Сертифікат Довіри. Після чого вони стали добрими друзями. І не тільки по бізнесу – риболовля в плавнях Самари держсекретарю так сподобалася ще у їхню першу зустріч із Сергієм Даскалу, що час від часу він проводить інкогніто свій вікенд саме тут.

І тому наш невеличкий, але дружній колектив ще раз хоче побажати ювіляру подальших успіхів у бізнесі та вести нас і далі до здобуття трудових перемог.

Будьте здорові, пане президенте!

О компании: Action Data Group - консалтингова та дослідницька фірмаСША. Компанія спеціалізується на асистуванні Клієнтів, що прагнуть поширити свою присутність на ринках України та СНД, допомагаючи їм в збиранні та аналізі нескінченного потоку вторинної та первинної інформації, шляхом надання Даних Для Дій


Action Data Group LLC
Автор:Володимир Градиський написать автору
http://www.actiondatagroup.com
тел.:+380 56 370-22-82

дата публикации: 16.09.2010 10:55


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены