<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

У жовтні 2010 в Києві стартував благодійний проект "Здорові діти"

У жовтні 2010 року в місті Києві в рамках діяльності Міжнародного благодійного фонду «Україно, я за тебе!» стартував благодійний проект «Здорові діти», метою якого є допомога пологовому відділенню Бориспільської центральної районної лікарні у ремонті та закупівлі медичної апаратури.

«У Бориспільському районі щорічно народжується близько 1300 дітей, з них 800 у пологовому відділенні ЦРЛ, що знаходиться в приміщенні, яке потребує нагального ремонту та обладнання. Необхідна заміна вікон, дверей, сантехніки, перепланування палат у рамках втілення нових перинатальних технологій. Близько 3,5 % немовлят — недоношені, виникає потреба в реанімаційних заходах, котрі неможливо надати в повному обсязі через відсутність обладнання. Нашому відділенню вкрай необхідні кардіомонітори, дихальна апаратура для новонароджених, інкубатори, реанімаційні столики, пульсоксиметри, — говорить завідуюча пологовим відділенням Надія Пасенченко. — Ми будемо вдячні за допомогу у будь-якому вигляді».

Ініціативна група проекту під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Україно, я за тебе!» заявила про готовність знайти кошти та інші засоби для реалізації потреб лікарні. «Зараз на 1000 українців — 11 новонароджених! Ми щиро хочемо, щоб українські мами народжували в радість, у гідних умовах, адже далеко не кожна сім’я може дозволити собі платити за пологи немалі гроші. Принаймні тепло та чисто має бути в кожній палаті», — коментує координатор проекту Віктор Мерзляков.

У рамках проекту організатори планують заручитися спонсорською підтримкою українських і зарубіжних компаній та організацій, провести благодійну вечірку із залученням зірок естради в одному з київських нічних клубів, проводити акції із збором пожертв від громадян.

Кожен може підтримати проект наступним чином:

- зробити благодійний внесок на рахунок Фонду № 26006057000566 (код ЄДРПОУ
35137539) в Столичній філії ЗАТ КБ «Приватбанк», м. Київ, МФО 380269;

- придбати необхідне медичне устаткування згідно проекту;
- надати матеріальну допомогу продукцією чи послугами;
- виділити місце для встановлення Cash-box (скарбничок) для збору благодійних внесків від населення тощо.

Контактна особа:

Олександра Вороніна

+38 063 212 1163

Aleks.voronina@gmail.com


МГО "Молодіжна ініціатива "КОЛО"
Автор:Воронина Александра Викторовна написать автору
http://mgo-kolo.org.ua
тел.:063 212 11 63
тел.:067 810 68 15

дата публикации: 13.10.2010 19:10


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены