<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

Держфінмоніторинг України підозрює суб"єктів у порушенні закону

12 травня 2008р. Державний комітет фінансового моніторингу України підозрює ряд суб’єктів первинного фінансового моніторингу у порушенні чинного законодавства щодо відмивання коштів.

Зокрема, на виконання доручення Голови Держфінмоніторингу у І кварталі 2008 року проведено аналіз інформації щодо СПФМ відносно яких існує висока ймовірність чисельних порушень ними вимог статті 5 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом». Зокрема, мова йде про неподання до Держфінмоніторингу України інформації про фінансові операції, що підлягають обов’язковому фінансовому моніторингу, за ознаками «отримання страхової премії», «виплата фізичній особі страхового відшкодування», «проведення фінансових операцій з цінними паперами на пред'явника, не розміщеними в депозитаріях», «придбання особою цінних паперів за готівку» на суму, що перевищувала 80000 гривень.

Держфінмоніторинг підозрює у можливих порушеннях понад 100 страхових установ та понад 450 професійних учасників ринку цінних паперів.

О компании: Прес-служба Держфінмоніторингу України
presa@sdfm.gov.ua


Госфинмониторинг Украины
Автор:прес-служба написать автору
http://www.sdfm.gov.ua
тел.:594-16-54

дата публикации: 12.05.2008 14:00


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены