<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

Держфінмоніторинг направив до прокурати 25 протоколів по гральним закладам

30 травня 2008р. Державний комітет фінансового моніторингу України відмічає низьку активність гральних закладів у поданні до Держфінмоніторингу України інформації про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу.

Як зазначив голова Держфінмоніторингу України Ігор Черкаський, гральні заклади, згідно з законодавством щодо боротьби з відмиванням коштів, є суб’єктами первинного фінансового моніторингу та повинні подавати до Держфінмоніторингу інформацію про «сумнівні» фінансові операції. При цьому, ряд гральних закладів не виконують положення закону. Ігор Черкаський наголосив, що з метою подолання таких негативних явищ, Держфінмоніторингом здійснюється низка заходів, в тому числі і у співпраці з правоохоронними органами.

Він зазначив, що на сьогоднішній день запроваджено механізм надання органами прокуратури до Держфінмоніторингу матеріалів про порушення посадовими особами гральних закладів вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмивання) злочинних доходів. Голова Держфінмоніторингу нагадав, що на підставі отриманих від прокуратури матеріалів працівники Держфінмоніторингу України складають та направляють до суду протоколи про адміністративні правопорушення на посадових осіб гральних закладів, за статтею 166-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, завдяки спільним діям органів прокуратури та Держфінмоніторингу станом на 30.05.2008 складено та направлено до суду 25 протоколів про адміністративні правопорушення на посадових осіб гральних закладів.
З метою удосконалення механізму співпраці з органами прокуратури у цьому напрямку, всіма Регіональними відділами Держфінмоніторингу проведено робочі наради з керівництвом обласних прокуратур.

В результаті скоординованих дій, у Житомирській, Кіровоградській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Черкаській областях у І півріччі 2008 року місцевими органами прокуратури організовано 59 перевірок гральних закладів, з питань дотримання ними законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмивання) злочинних доходів. Працівники Регіональних відділів Держфінмоніторингу у цих областях взяли участь у перевірках, в якості експертів. За результатами цих перевірок, 54 гральним закладам винесено прокурорські приписи про усунення виявлених правопорушень.

Крім того, у 2008 році прокуратурою міста Києва за матеріалами Держфінмоніторингу України проведено перевірки гральних закладів, з питань виконання ними законодавства із запобігання та протидії легалізації злочинних доходів.

За результатами проведених перевірок, винесено 26 прокурорських приписів про усунення гральними закладами порушень вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом» та постанови Кабінету Міністрів України від 20.11.03 № 1800.

Робота Держфінмоніторингу України у цьому напрямку продовжується.

Прес-служба
Держфінмоніторингу України
presa@sdfm.gov.ua


Госфинмониторинг Украины
Автор:прес-служба написать автору
http://www.sdfm.gov.ua
тел.:594-16-83

дата публикации: 30.05.2008 18:03


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены