<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Інформагентство RegioNews виступило медіа-партнером Х Міжнародного PR-фестивалю

Інформаційне агентство RegioNews стало офіційним інформаційним партнером Х Міжнародного PR-фестивалю, який 6-7 квітня проходитиме у Пущі-Озерній під Києвом. Фестиваль є найавторитетнішим майданчиком галузі, кількість його учасників щороку зростає, свої доповіді тут представляють найкращі фахівці ринку.

Міжнародний PR-фестиваль уже вдесяте відбувається в Україні. На честь свого ювілею він проходитиме під назвою «Битва за довіру: відповіді на вимоги нового тисячоліття».

Організатори обіцяють учасникам інтелектуальні баталії, демонстрацію найуспішніших PR-проектів та виступи світових гуру піару. Відтепер за всіма подіями фестивалю, гарячими дискусіями та секретами ринку PR-послуг можна буде оперативно дізнаватися на офіційному порталі www.RegioNews.com.ua

«Програма ювілейного PR-Фестивалю обіцяє цікаві заходи та змістовні доповіді. При цьому, читачі RegioNews матимуть можливість отримувати інформацію «з перших вуст» щодо провідних PR-технологій, методів та можливостей впливу на споживача та найновіші розробки у сфері зв’язків з громадськістю, реклами та шоу-бізнесу», – повідомив директор ІА RegioNews Петро Щербина.

«Ми вдячні ІА RegioNews за підтримку Х Міжнародного PR-Фестивалю. Досвід співпраці підтверджує, що www.RegioNews.com.ua –ефективний комунікаційний канал, а команда агенції – високопрофесійні фахівці та надійні партнери», – наголосила віце-президент Української PR-Ліги, та керівник Агенції PR-Service, організаційного партнера Фестивалю Олена Дерев’янко.


Інформаційне агенство RegioNews
Автор:Долинна Олена Іванівна написать автору
http://regionews.com.ua

дата публикации: 28.03.2012 11:30


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены