<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

Підрозділ фінансової розвідки спільно з податківцями борються з відмиванням коштів на Чернігівщині

5 серпня 2008 року в залі засідань Державної податкової адміністрації Чернігівської області відбулась прес-конференція на тему: «Дії податкової міліції із запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом».

У цьому заході взяли участь представники Регіонального відділу Держфінмоніторингу у Чернігівській області, управління податкової міліції ДПА в Чернігівській області та управління по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДПА в Чернігівській області.

Представник Держфінмоніторингу повідомив, що на обліку в регіональному реєстрі Чернігівської області перебуває 293 суб'єкти первинного фінансового моніторингу.

Правоохоронними органами області проводиться перевірка фактів, викладених в 20 узагальнених матеріалах, які були підготовлені Держфінмоніторингом України.

Зокрема, податковою міліцією області використовується інформація 6 узагальнених матеріалів, по яких порушено 5 кримінальних справах.

Після проведення досудового слідства, одна кримінальна справа, яка розслідувалась слідчими податкової міліції, вже направлена на розгляд суду. Слід зазначити, що при затриманні підозрюваних було вилучено майже 100 тис.грн. готівкових коштів, які долучені до кримінальної справи в якості речових доказів.

Учасниками прес-конференції наголошено, що лише завдяки злагодженим діям державних органів можливо забезпечити ефективність системи боротьби з відмиванням «брудних» коштів.

О компании: Прес-служба

Держфінмоніторингу України

presa@sdfm.gov.ua

sdfm@sdfm.gov.ua


Государственный комитет финансового мониторинга Украины
Автор:прес-служба Держфінмоніторингу написать автору
http://www.sdfm.gov.ua
тел.:594-16-83

дата публикации: 06.08.2008 11:38


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены