<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Политика

Про Автодозор і його відношення до Автомайдану

Останнім часом відбувається купа направлених спекуляцій щодо активістів Автодозору і нашої діяльності від активіста Автомайдану Андрія Дзиндзі. Ми офіційно заявляємо, що всі ці звинувачення - неправдиві і ниці . Ми не дозволимо популістам знову дурити народ. Автодозор був і залишається вірний цінностям Майдану. Ми справжні колеса Майдану.

Ми не планували бути публічними, проводити прес конференції чи виступати на Майдані і т.п. Але нагла брехня, яку пробує нав’язати суспільству Андрій Дзиндзя, змушує нас донести нашу точку зору громадськості.
Майдан постійно змінювався, еволюціонував протягом цих 3 місяців. Від студентів, ліхтариків і танців до сотнків, горілих шин і свисту куль. Ми, група автомобілістів, розвивались разом із ним. Після трагічного розгону Автомайдану в Черкасах, і послідуючої підозрілої роботи самопризначеного штабу , більша частина автомобілістів вирішила продовжувати нашу роботу, але вже без залучення офісно-штабних людей Автомайдану. Причин було дві – 1) ми не погоджувались надавати інформацію про себе (офіс вимагав ПІП, паспортні дані, номера машин, іт.п.); 2) поява серед самопроголошених лідерів людей, замішаних на махінаціях із грішми. І ми продовжували наші активності вже під прапорами Автодозора.
Хто такий Автодозор? Ми - колеса Майдану. Ми, група аполітичних майданівців-автомобілістів, з перших днів і кожного дня допомагають Майдану. Це більше 200 автомобілів, котрі щоденно забезпечували Майдан 1) дровами; 2) шинами (бубликами), бензином, маслом, пляшками іт.п.; 3) перевозкою ранених; 4) проводили патрулювання вулиць Києва; 5) займались перевезенням загиблих домів. Більшість шин і дрів які були і є на Майдані, забезпечили ми. Нас ніхто не фінансує, всі волонтери. Ми спілкуємось в основному по Zellо, тому часто навіть не знаємо хто як виглядає. Перший раз всі разом зустрілись тільки 25 лютого (і то частина). У нас проста структура: 3-5 координаторів (дрова, патрулі, бублики і т.п.) і активісти. Ми працюємо напряму із Штабом Національного Порятунку, сотниками і медиками котрі є на Майдані, і можуть підтвердити хто справді допомагав їм коли гинули люди. Деякі з них знаходяться на прес-конференціі. Детальну інформацію про те, хто не побоявся і таки проривався через чисельні кордони щоб доставити «чайок» для коктейлів чи забрати пораненого з палаючої будівлі профспілок, можна підтвердити у них.
Автодор з самого початку діє за принципом – «менше слів, більше діла». Так є із спільним патрулюванням із ДАІ – потрібно було повернути порядок на вулиці рідного міста. Кілька днів ДАІ боялись вийти на дороги, і часто деякі водіі цим зловживали. Дякуючи цим спільним патрулям, порядку на дорогах стало більше.
Ми заявляємо що і надалі будемо забезпечувати Майдан всім необхідним, а також продовжувати контроль за МВС.
«Автодозор» - це група майданівців на авто, які допомагають забезпечувати Майдан і патрулюють вулиці м. Києва. Ми – колеса Майдану. https://www.facebook.com/groups/autodozor/

О компании: «Автодозор» - це група майданівців на авто, які допомагають забезпечувати Майдан і патрулюють вулиці м. Києва. Ми – колеса Майдану. https://www.facebook.com/groups/autodozor/


Автодозор
Автор:Бородчук Василь написать автору
тел.:067 5068200

дата публикации: 27.02.2014 16:49


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены