<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Про Загальну Декларацію Прав Людини волонтери та правники розкажуть у притулках Львівщини

10 грудня 2008 р. Центр правової допомоги сім'ям та дітям та курінь «Степові відьми» Національно-скаутської організації «Пласт» проводять до 60-тиріччя Загальної Декларації Прав Людини заняття із дітьми щодо Прав Людини.

Організації уже навчали волонтерів та юристів із громадських організацій. Також у партнерстві із Самбірським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді таке навчання проведено для соціальних працівників, педагогів, які у своїх навчальних закладах працюватимуть із дітьми. Заходи проводяться у рамках проекту «Правова допомога сім’ям, які мають намір усиновити дитину, соціально вразливим сім’ям з дітьми, дітям» за сприяння Європейського Союзу.

Під час занять презентовано інтерактивну модель проведення тренінгів. Вони розроблені для дітей молодших класів. Правовий матеріал є досить складним для вивчення та засвоєння дітьми, тому воно поєднане із проведенням ігр, малюванням та бесідами із дітьми.

Соціальні працівники та педагоги міста Самбора, із якими працює Самбірський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведуть у своїх школах відповідні заняття щодо Прав Дитини до 60-ти річчя Загальної Декларації Прав Людини.

Волонтери та юристи організації «Пласт» та Центру правової допомоги працюватимуть із дітьми із притулків Львова та Львівщини. 5 грудня таке навчання проведено у Самбірському притулку «Любисток». Детальніша інформація про акцію - на порталі Центру правової допомоги сім’ям та дітям: http://www.lawhelp.in.ua/index.php?itemid=793

Координатор акції: Люба Журко, 80968289244

О компании: Проект «Скільки коштує любов» був розпочатий з ініціативи пластового куреня «Степові відьми» і триває вже більше року. Основна мета проекту – подарувати дітям із сиротинців якомога більше любові та уваги, яких їм бракує.

Центр правової допомоги сім’ям та дітям
Центр працює у рамках проекту «Правова допомога сім’ям, які мають намір усиновити дитину, одиноким батькам, іншим соціально вразливим сім’ям з дітьми, дітям». Даний проект має на меті надання безкоштовної правової допомоги цільовій групі проекту, сприяння захисту прав дитини та покращення становища соціально вразливих сімей.


Центр громадської адвокатури
Автор:Яцків Тетяна Геннадіївна написать автору
http://www.lawhelp.in.ua
тел.:+3 80974434233

дата публикации: 09.12.2008 17:48


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены