<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Политика

_MG_4951
У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади»

Вперше за 18 років 23 березня у залі пленарних засідань відбулися слухання на спортивну тему: «Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади», в Комітеті з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь народні депутати України, представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадські організації, профільні міжнародні організації, спеціалісти наукових установ.
Один із ініціаторів парламентських слухань, народний депутат ВРУ, чемпіон світу та Європи, олімпійський призер з плавання Денис Силантьєв зазначив шокуючи статистику: «Україна посідає перше місце за показниками підліткового алкоголізму в Європі. В Україні близько половини злочинів скоєно неповнолітніми та, нажаль, щороку цей показник погіршується. Більшість випускників шкіл, а саме, 80% мають показники здоров’я 45-річних людей. ЮНЕСКО оголосили Україну «…країною вимираючого етносу».
Розвиток фізичної культури та спорту в Україні може бути забезпеченим лише тоді, коли свої зусилля об’єднають органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та інститути громадянського суспільства для проведення реформи у сфері фізичної культури і спорту з метою приведення її у відповідність з європейськими вимогами і стандартами шляхом визначення як основи європейської моделі реформування.
За трибуною спікерів символічно стояли спортивні кубки та медалі української спортсменки, чемпіонки світу та Європи Марти Костюк, яка виголосила дуже щиру та сердечну промову.

О компании: Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання


Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання
Автор:Малько написать автору
тел.:096 2574810

дата публикации: 25.03.2016 14:57


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены