<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Политика

Комітети ВРУ наполягають на призначенні законно обраного директора аеропорту «Бориспіль»

13.06.2016

13 червня відбулося засідання Підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції та Підкомітету з питань авіаційного транспорту Комітету ВР з питань транспорту.

В ході спільного засідання профільних підкомітетів були розглянуті питання:
- щодо порушення антимонопольного законодавства України та міжнародних правил, при застосуванні знижувальних коефіцієнтів до граничних ставок аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів у державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»;
- щодо заборгованості авіакомпанії «МАУ» перед державним бюджетом України у розмірі більше 147 млн грн та ухилення від сплати боргу за допомогою судової системи;
- про зволікання з призначенням на посаду директора державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Борисполь» фахівця, який виграв конкурс, проведений Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

В ході засідання зокрема відмічалося, що державне підприємство – аеропорт «Бориспіль» - надає безпрецедентні монопольні знижки, які складають 30-40 мільйонів доларів щорічно, компанії «Міжнародні авіалінії України». У зв’язку з цим діяльність «Борисполя» повинна бути перевірена Національним антикорупційним бюро України (НАБУ), Антикорупційною прокуратурою та Антимонопольним комітетом (АМКУ). Про це на спільному засіданні підкомітетів заявив народний депутат Юрій Деревянко.

«Асоціація підприємств авіаційної галузі впевнена, що перепони по призначенню на посаду генерального директора Міжнародного аеропорту «Бориспіль» фахівця, обраного за конкурсом Міністерства інфраструктури, прямо залежить від бажання володаря МАУ продовжити тримати на цій посаді виконуючого обов’язки директора, який працює на інтереси приватної групи, а не на інтереси Держави» – зазначив Голова Асоціації Микола Марченко.

Асоціація підприємств авіаційної галузі підтримує лист-звернення профільних комітетів Верховної ради до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо призначення законнообраного голови державного підприємства Міжнародний аеропорт «Бориспіль».


ТОВ "Бюро Маркетинговых Технологий"
Автор:Хомякова Катерина написать автору
тел.:(044) 417-55-69

дата публикации: 15.06.2016 15:05


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены