<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

Компанія «Ін Тайм» стала логістичним партнером чемпіонату світу зі стронгмену «World strongest team»

Національна служба доставки «Ін Тайм» об’єднала зусилля з найсильнішими чоловіками планети, ставши логістичним партнером престижних міжнародних змагань – парного чемпіонату світу зі стронгмену серед чоловіків «World strongest team», який 16-17 липня відбувся у Львові.

Для підготовки змагань компанія «Ін Тайм» транспортувала більше семи тон вантажу, у повній мірі забезпечивши перевезення снарядів для виконання вправ, інвентарю, спортивної амуніції, тощо.
«Нещодавно наша компанія запустила процес ребрендингу та внутрішніх змін, відкривши для себе нові сильні сторони нашої діяльності та перспективи їх розвитку. Проект підтримки найсильніших стронгменів планети – символічний крок на шляху до великих звершень», - наголосив Генеральний директор компанії «Ін Тайм» Андрій Івко. «Ми готові протистояти усім викликам і з упевненістю несемо дух перемоги в майбутнє світового спорту та ринку логістики».
До Львова на чемпіонат світу богатирів «World strongest team» завітали найсильніші спортсмени з України, Чехії, Угорщини, Литви, Молдови, США, Австрії, Грузії, Норвегії, Словаччини, Фінляндії та Білорусі. Наша країна була представлена трьома командами. Богатирі демонстрували неабияку силу та витривалість, чим викликали справжнє захоплення серед глядачів. Вправи були не з простих і щоб досягнути позитивного результату, спортсменам довелося докласти чималих зусиль. Атлети тягнули вантажівки, піднімали над головою колоди вагою 150 кг, перекидали мішки з піском через планку висотою 4 метри, переносили валізи по 150 кг на руку, коромисла вагою 420 кг та ноші вагою 550 кг, попарно підіймали колоди вагою 250 кг та закладали бетонні кулі вагою 120-180 кг на тумби.
«Пропаганда здорового способу життя – це невід’ємна складова корпоративної етики нашої компанії. Ми охоче підтримуємо різноманітні спортивні ініціативи, як всеукраїнські, так і міжнародні. Співробітники нашої компанії теж займаються спортом та беруть участь у змаганнях. У нас є власна команда з міні-футболу. Спорт – прекрасна й унікальна річ, де є місце пристрасті, характеру та жаги до перемоги. Спорт об’єднує навколо себе тисячі активних людей. Тому ми з радістю стали логістичним партнером чемпіонату світу «World strongest team», - розповіла Ольга Ратушна, керівник відділу маркетингових комунікацій компанії «Ін Тайм».
Перемогу у фіналі, який відбувся 17 липня на «Арені-Львів» здобула збірна України – команда «Україна-1» у складі майстрів спорту міжнародного класу Олександра Лашина та Володимира Рекші. Цікаво, що наші хлопці змогли відірватися від суперників – команди Словаччини – лише у останній вправі «Закладання бетонних куль вагою 120-180 кг на тумби, в якій символічно використовувалися снаряди та атрибутика з логотипом компанії «Ін Тайм».
Таким чином «Ін Тайм» не лише забезпечила логістичні потреби змагань, але й стала фартовою для українських богатирів.


Pr-Service
Автор:Юлия Тимошик написать автору

дата публикации: 20.07.2016 15:36


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены