<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

Визначені переможці конкурсу журналістських робіт «Кубку Націй Данон 2016»

Щороку журналісти активно долучаються до висвітлення національного етапу «Кубку Націй Данон» – міжнародного турніру з футболу серед дітей 10-12 років. Організаційний комітет висловлює вдячність усім представникам ЗМІ за увагу, а найкращих авторів традиційно відмічає спеціальними подарунками.

Цьогоріч понад 50 видань висвітлювали перебіг змагань. Було близько 150 публікацій, до яких увійшли усі найцікавіші та найгостріші моменти турніру – радість перемог і гіркота поразок, чудова гра талановитих юних футболістів і, звичайно, яскравий фінал, що відбувся на стадіоні «Арена Львів». У жовтні переможці, якими стала команда з Кропивницького (Кіровограду), вирушать до Франції, де змагатимуться з ровесниками з 31 країни на світовому фіналі Danone Nations Cup.
Серед учасників конкурсу журналістів, який традиційно організовується в рамках турніру «Кубок Націй Данон», було обрано трьох переможців.

1 місце зайняв Микола Моторний,
начальник відділу інформаційної роботи Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України; редактор сайту освітянського Спорткомітету; спортивний оглядач газети "Сільські вісті"; спортивний оглядач Українського радіо

Публікації Миколи відзначаються високою якістю, глибиною і змістовністю. Серед його матеріалів – захоплюючі інтерв’ю з учасниками та ефектні описи перебігу змагань. Рівень підготовки до конкурсу просто не залишав жодних шансів іншим учасникам, та рішення жюрі було одностайним.
Микола Моторний отримує перший приз – поїздку на світовий фінал «Кубку Націй Данон» разом з командою-переможцем, який відбудеться 16 жовтня у Парижі.

2 місце – Альберт Комарі,
заступник головного редактора спортивного порталу Sportbuk.com; спеціальний кореспондент у Чернівцях для футбольного порталу UA-Футбол

Уважний до деталей та справжній вболівальник Альберт досить емоційно передав перебіг кожного етапу та фінал національного турніру «Кубку Націй Данон». Альберт – надзвичайно активний та ініціативний журналіст.
На знак подяки за свої зусилля Альберт Комарі отримує цифровий фотоапарат.

3 місце – Олександр Дем'янчук,
оглядач дитячого та аматорського футболу на футбольному порталі UA-Футбол

Олександр не упустив жодної деталі з хроніки подій. Багаті на факти, оперативні матеріали Олександра дозволили читачам слідкувати за турніром від самого початку до фіналу у Львові.
Олександр Дем’янчук посідає почесне третє місце та отримує цифровий диктофон.

Серед інших учасників конкурсу, яким компанія «Данон» на знак вдячності дарує смачні та корисні подарунки, такі журналісти:
Іван Вербицький (футбольний портал UA-Футбол), Тарас Галушка (інтернет-портал Футбол Закарпаття – Lobda), Ігор Галущак (інформаційно-аналітичний центр «Громадський простір»), Марина Шилович (видання Уикенд).

Щиро дякуємо за вашу роботу та запрошуємо до участі у конкурсі наступного року.

О компании: Компанія «Данон» в Україні є виробником широкого асортименту продуктів торгових марок «Активіа», «Актуаль», «Растишка», «Даниссимо», «Живинка», «Веселий пастушок», «Тьома», «Простоквашино», «Маша та Ведмідь», «Смішарики». Виробничі потужності компанії «Данон» в Україні налічують 2 сучасні заводи. У 2006 році компанія «Данон» придбала молокозавод «Родич» у м. Херсон, який було модернізовано та перейменовано в «Данон Дніпро». У 2010 році в результаті об'єднання компаній «Данон» і «Юнімілк» до активів був приєднаний Кременчуцький міськмолокозавод.


Данон Украина
Автор:Правдивец Галина написать автору
http://danone.ua
тел.:+ 38 044 594 80 00

дата публикации: 02.08.2016 16:02


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены