<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

лого ВФР — копия CAM00788 CAM00785
20 грудня в Мінмолодьспорті відбулася комісія з визнання видів спорту. В закритому режимі.

20 грудня в Мінмолодьспорті відбулася комісія з визнання видів спорту, в тому числі і рафтингу. В закритому режимі, без представників федерацій, комісія відмовилася визнати рафтинг спортом в Україні.

Рафтинг - це молодий та динамічний вид спорту, суть якого полягає в сплаві по гірським річкам на спеціальних надувних човнах - рафтах. Ще в 1997 році була заснована Міжнародна Федерація Рафтингу, яка станом на 2016 рік об'єднує 56 країн-членів.

Всеукраїнська Федерація Рафтингу - громадська організація, створена на початку 2016 року з метою популяризації рафтингу в Україні, організації змагань та участі українців у міжнародних рафтинг-заходах. Для таких амбітних задач, у першу чергу, потрібно, аби в Україні офіційно з'явився такий вид спорту - рафтинг. Без офіційного визнання федерація не може присвоювати розряди спортсменам, кваліфікацію сюддям та звання тренерам. Цей перелік є технічним, але він суттєво впливає на мотивацію усіх, хто залучений до змагань.

12 жовтня 2016 року ГО "Всеукраїнська Федерація Рафтингу" подала до Мінмолодьспорту 5 комплектів документів для визнання рафтингу видом спорту в Україні. Серед документів була інформація про проведені заходи: численні семінари, тренування і перші змагання, заплановані на 5 листопада. Зрозуміло, змагання пройшли успішно, було залучено 8 команд у класі R4. Протоколи Федерація повинна була представити комісії Мінмолодьспорту з визнання рафтингу видом спорту в Україні.

20 грудня така комісія відбулася, але в закритому режимі та без повідомлення представників Федерації. "Рафтинг дуже схожий на каное",- звучало на комісії, тож цього виду спорту найближчим часом офіційно не існуватиме, а у змаганнях і надалі братимуть участі "аматори", які не зможуть оформити книжок спортсменів.
Цікаво додати, що вже з 2017 року Міжнародна Федерація Рафтингу стане членом спортивної асоціації Sport-Accord та підписантом антидопінгової декларації WADA для того, аби включити змагання на чотирьохмісних рафтах до Олімпійської програми ігор 2024 року. Цілком можливо, що Федерація Каное України, яка включила веслувальний слалом у список "своїх" видів спорту, хоче віджати і рафтинг.

О компании: ГО "Всеукраїнська Федерація Рафтингу" створена у березні 2016 року. З серпня - член Міжнародної Федерації Рафтингу. Організація змагань в Україні, сертифікація рафтинг-гідів, проведення реабілітаційних програм, популяризація спорту серед дітей та молоді, агітація за здоровий спосіб життя.


Фондовий Магазин
Автор:Юрій Трегубенко написать автору
http://www.rafting.ua
тел.:063 6880692

дата публикации: 26.12.2016 15:50


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены