<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

радиоД
У Львові відкрилось перше туристичне радіо

У Львові відкрилось перше туристичне радіо

Чоловік та продюсер співачки Руслани Олександр Ксенофонтов разом з однодумцями відкрив у Львові «Дуже радіо» – перше туристичне радіо! Радіостанція почала мовлення у грудні онлайн (http://www.duzhe.fm) та на частоті 104,3 МГц.

«Дуже радіо» акцентовано на сучасну українську популярну музику, котра оточує неймовірний Карпатський край. Про найактуальніші новини регіону, найцікавіші місця та безмежний туристичний потенціал Карпат вже можна почути на хвилі «Дуже радіо».

«Дуже хотілося нового радіо, де половина музики буде українською і україномовною не тому, що так вимагають квоти, а тому що так вимагає формат! Дуже хотілося нового радіо, де не буде стандартного набору виконавців, шлягерів та пісень, що не міняються при переключенні хвиль, каналів та програм! Дуже хотілося нового радіо з нешароварною українською танцювальною і популярною етномузикою! Дуже хотілося нового радіо з музикою від Карпат і до Балкан, з Прикарпаття, з Підкарпаття, з Надкарпаття та Закарпаття, від моря Балтійського до моря Чорного і Середземного! Дуже хотілося нового радіо, де Руслана і «Дикі танці» та Джамала і «1944» будуть форматом, а не екзотикою. А екзотика України перемагатиме в українських серцях, а не лише на Євробаченні! Дуже хотілося нового радіо з Карпат і про Карпати, зі Львова і про Львів, з центру Європи і про центр Європи, від нас і про нас! Дуже хотілося нового радіо не від політиків і не для політиків, не від олігархів і не для олігархів, не від влади і не для влади! Дуже хотілося нового радіо для України! Дуже хотілося нового радіо для Львова!», – поділився Олександр Ксенофонтов.

До команди «Дуже радіо» вже встигли приєднатися найкращі радіоведучі Львова, котрі роблять ефіри цікавими та інформативними. Незважаючи на те, що радіостанція почала своє мовлення нещодавно, вона швидко набирає популярності серед львів'ян.


social
Автор:social написать автору
тел.:123 35667899

дата публикации: 11.01.2017 16:46


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2017 <META> Все права защищены