<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

В Україні вийде книжка Дональда Трампа

Усім відомо, що задовго до того як Дональд Трамп став політиком, він доволі успішно розвивав власний бізнес.

Днями українські читачі зможуть придбати легендарну книгу — «The art of the deal» («Мистецтво укладати угоди»). Про це повідомив видавець Ярослав Маринович («Видавнича група «КМ-Букс») на своїй сторінці у Facebook.

«Цього року ми поставили собі за мету видати багато книг нон-фікшн та бізнес-літератури. Загалом у планах видавництва вихід ще двох книжок Трампа з реальними історіями та мудрими порадами, як досягати успіху та посісти почесне місце в когорті успішних людей: «Think Like a Billionair» («Думай як мільйонер»), «How to get rich» («Як стати багатим»), — прокоментував Ярослав Маринович.

Книга «Мистецтво укладати угоди» відразу мала шалений успіх: упродовж 48 тижнів вона входила у перелік бестселерів № 1 за версією New York Times, 13 з яких посідала першу сходинку. Крім того, вона принесла авторові величезні гонорари і зробила світовою іконою підприємництва.

У цьому виданні Трамп докладно розповідає про управління, кар'єру, фінанси, а також розкриває особисті секрети ведення бізнесу і водночас не соромиться згадувати про припущені помилки.

Щоб якомога краще пізнати діючого президента США та зрозуміти його дії, варто прочитати його книги, рекомендує видавець.


Козирі
«Я люблю мислити масштабно. Завжди любив. Як на мене, у цьому немає нічого складного: ви все одно будете мислити, то чому б одразу не мислити масштабно?»
«Я не обмежую себе жорсткими рамками. Я не ношу портфель. Я намагаюсь не перевантажувати свій день зустрічами. Я завжди готовий скористатися новими можливостями… Я волію щодня приходити на роботу і просто споглядати за тим, що відбувається».

«Я завжди берусь за угоду, передбачаючи найгірше. Якщо ви готові до найгіршого, якщо ви здатні вижити з найгіршим, хороше не забариться».

«Я точно знаю, що мені ідеально вдається: долати перешкоди та мотивувати гідних людей виконувати свою роботу якнайкраще. Дотепер я працював лише на себе і для себе, досягаючи неперевершених результатів. Відтепер переді мною стоїть одне з першочергових завдань — так само плідно та віддано працювати на користь інших в ім’я Добра».


Агентство PR advice
Автор:Таричка Даша Андреевна написать автору
тел.:097 987 67 77

дата публикации: 13.02.2017 13:17


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены