<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Спорт

123 1234
В Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)»

провели чемпіонат з рукопашного бою серед співробітників

16 лютого 2017 року в Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)», що на Донеччині, провели чемпіонат установи з рукопашного бою серед співробітників установи. Враховуючи те, що фізичне виховання співробітників, які несуть службу безпосередньо із спецконтингентом - є одним із пріоритетних питань в службовій діяльності персоналу.
Рукопашний бій проходив за підтримки та під пильним наглядом керівництва установи, а також за фінансової підтримки первинної профспілкової організації на чолі з Романом Онищенком, який вже не вперше мотивує співробітників до спортивних звершень, встановлюючи коштовні призи для переможців. Усі учасники по спортивному, без агресії, не зважаючи на те, що цей спорт є небезпечним, робили спроби дійти до фіналу, використовуючи ті навички, які були отримані як у спортивному залі, так і самостійно.
Переможцем у запеклій боротьбі став старший оперуповноважений оперативного відділу Денис Фоменко, друге та третє місця поділили між собою інспектор відділу нагляду і безпеки Миколай Безпальченко та Сергій Бутенко – старший інспектор ( з професійної підготовки ) відділу по роботі з персоналом. Усі, хто приймав участь у цих змаганнях, отримали дуже непоганий досвід, а переможці - ще й коштовні призи від первинної профспілкової організації.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Сергій Бутенко написать автору

дата публикации: 16.02.2017 14:38


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2017 <META> Все права защищены