<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Медицина/Здоровье

image-26f381 image-73856
У Торецькій виправної колонії (№ 2), що на Донеччині, відбулося

заняття з практичного відпрацювання надання домедичної допомоги

В Державній установі «Торецька виправна колонія (№ 2)», у зв’язку із посиленням обстрілів на лінії розмежування сторін окрім евакуації до підвальних приміщень не менш важливим вважається вміння надати першу невідкладну допомогу постраждалому у разі поранення.
Тому, для недопущення сумних наслідків і смертельних випадків при можливих пораненнях, за участю працівника медичної частини установи 21.02.2017 р. було проведено додаткове заняття на тему: «Види поранень і види ран, перша домедична допомога», де головними завданнями заняття стало: ознайомлення з видами поранень і ран, вміння їх розрізняти, тому що знаючи характер поранення можливо зробити правильні дії по наданню першої допомоги при надзвичайній ситуації.
Медсестра медичної частини Галина Кисельова ознайомила робітників установи з ознаками і видами кровотеч, першочерговими заходами при кровотечах та способами їх зупинки при пораненнях.
Крім цього дали кілька корисних порад та визначились із необхідними складовими рекомендованої аптечки для кожного, її ще можна назвати кишеньковою, тому що вона може вміститися навіть у нагрудну кишеню.
Отже, співробітникам було доведено про види ран і поранень та роздано пам’ятки про надання першої домедичної допомоги. До такої актуальної теми всі поставились з серйозністю та цікавістю, задавали питання про те, які мають бути першочергові дії при різних конкретних пораненнях, про що все було показано на прикладі. Також лекція супроводжувалася слайдами.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Юлія Шевляк написать автору

дата публикации: 22.02.2017 15:41


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены