<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

4 березня - День відкритих дверей в Міжнародному ліцеї МАУП

Міжнародний ліцей МАУП – один з найсучасніших навчальних закладів Києва, що забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочку до старшої школи, з величезною увагою як до інтелектуального, так і до особистісного розвитку учнів. Особливістю закладу є те, що діти, закінчуючи Ліцей, повністю усвідомлюють свої таланти та здібності.

Партнер Ліцею, американська компанія ЕТS (EducationalTestingService) D’eliteSchool, світовий лідер у тестуванні в освіті та бізнесі, забезпечуєтьюторськийсупровідкласнихколективівангломовнимвихователем, викладання в старшійшколіокремихпредметіванглійськоюмовою, практику за кордоном та підготовку до здачі іспитів IELTS, TOEIC, TOEFL.

Особливу увагу в Ліцеї приділяють польській мові – задля отримання подвійного, українсько-польського атестату про повну середню освіту. Польська мова вивчається з 2-го класу у формі „Польського клубу”, а з 5-го класу - як друга іноземна. Викладачі – носії мови. Польський клуб забезпечує мовну практику в Польщі, співпрацю з навчальними закладами та міжнароднимигромадськимиорганізаціями, підготовку до сертифікаційнихіспитівщодознанняпольськоїмови, а також дистанційне навчання з метою отримання польського атестату про середню освіту.
Найбільші цінності Ліцею – це комфортні умови навчання, здоров’ятаіндивідуальнийпростірдитини:
- обов’язковими є фізкультурні хвилинки та щоденна година спорту;
- надзвичайна увага приділяється гігієні;
- еко-харчування. Також передбачена можливість вибору страв із двох меню та дієтичне харчування;
- меблі від ведучих європейських виробників: ортопедичні, сучасні, виготовлені з екологічно чистих матеріалів;
- еко-майданчики на свіжому повітрі, обладнані безпечними каруселями та гойдалками, із покриттям виключно з еко-матеріалів;
- цілодобова фізична охорона та відеоспостереження.

Познайомитися ближче з Ліцеєм і педагогами, а також отримати вичерпну інформацію про навчальний процес, можна буде в суботу, 4 березня, за адресою: Фрометівська, 2, корпус 16.

Реєструйтеся за телефонами: (098) 227-54-04, (067) 232-39-62, (044) 494-47-44 або на сайті: http://od.ilmaup.com.ua/! Чекаємо на Вас!


МАУП
Автор:Клариса Васильева написать автору
http://www.maup.com.ua
тел.:050 444-64-46

дата публикации: 28.02.2017 17:58


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2017 <META> Все права защищены