<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Медицина/Здоровье

Учасники Першого економічного Форуму чекають від влади реальних змін в економіці

Для АПАУ важливо, щоб касові апаратизастосовувалися всіма суб’єктами господарювання, які займаються роздрібною торгівлею лікарськими засобами, незалежно від їх прибутків

Про це повідомила учасниця форуму, юрист Аптечної професійної асоціації України Наталія Петрівська.

Зокрема, під час розмови пул з представниками влади, учасниками від реального сектора економіки були озвучені питання якості та першорядності реформ , а також узгоджено Резолюцію, мета якої – об’єднати зусилля бізнес-об’єднань, експертного середовища та представників влади заради прискорення економічних реформ, детінізації економіки України, її інвестиційної привабливості, зростання ВВП та підвищення якості життя українців.

Важливим для АПАУ є те, що в рамках Форуму розглядалося питання щодо необхідності застосування касових апаратів всіма суб’єктами господарювання, які займаються роздрібною торгівлею лікарськими засобами, незалежно від їх прибутків.

Серед першочергових реформ названо також зміни, необхідні в податковій системі України: фіскалізація суб’єктів господарювання, перехід до моделі оподаткування розподіленого прибутку, посилення контролю за офшорними операціями, модифікація податку на нерухоме майно, демонополізація ринків, інституційна реформа митниці.

Крім того, бізнес виступає за створення єдиного органу для роботи з економічними злочинами – служби фінансових розслідувань у підпорядкуванні Мінфіну, зниження навантаження на фонд заробітної плати, введення електронних акцизів і цифрових РРО як лібералізації касових операцій тощо.

О компании: Громадська спілка “Аптечна професійна асоціація України (АПАУ)” об’єднує юридичних осіб фармацевтичного ринку країни та є впливовою профільною спілкою. АПАУ – найбільше об’єднання аптек і аптечних мереж України.Головна мета Асоціації: ВІДСТОЮВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ТА БІЗНЕС-ІНТЕРЕСІВ УЧАСНИКІВ


Аптечна професійна асоціація України
Автор:Череп-Пероганич Тетяна Павлівна написать автору
http://apau.org.ua
тел.:097 5222031
тел.:097 5222031

дата публикации: 14.03.2017 16:43


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены