<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Діти, переселенці з зони АТО повертаються з тижневого відпочинку у Анталії

19.03.2017 року об 11:20 у міжнародний аеропорт Київ (Жуляни) повертається група дітей з тижневого благодійного туру.

46 дітей віком 9-15 років із сімей вимушених переселенців із зони проведення АТО та 8 педагогів 12 березня відправились на тижневий відпочинок до Анталії. Під час туру з дітьми працювали психологи Благодійного Центру «Свої», які розробили професійну програму розвитку особистості, туроператор Travel Professional Group та приймаюча сторона у Анталії Adagio Tour організували насичену екскурсійну програму та проживання у п’ятизірковому готелі Grand Haber Hotel з харчуванням all inclusive, що знаходиться на одному з найкращих курортів Туреччини – Кемер, компанія европейського страхування ERV забезпечила учасників групи безкоштовними страховими полісами.

Туроператор TPG наголошує, що благодійні акції, подібні цій будуть мати постійний характер та запрошує до співробітництва у цьому напрямку усіх бажаючих.

Організатором першої благодійної подорожі виступив національний туроператор Travel Professional Group за підтримки партнерів – Благодійного Центру «Свої», авіакомпанії Bravo Airways, приймаючої сторони у Анталії Adagio Tour, компанії європейського страхування ERV.Акредитація

press@dieslovo.com.ua
Галина Макоклюй
050 502 80 84


ТОВ "Бюро Маркетинговых Технологий"
Автор:Хомякова Катерина написать автору
тел.:050 5028084

дата публикации: 17.03.2017 16:25


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2017 <META> Все права защищены