<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Власний Бізнес Чи Робота. Плюси та Мінуси

22.02.2017 р. Київ. 22 лютого представники міжнародної консалтингової компанії Start Global, експерт із міжнародних відносин Дмитро Швець та бізнес-аналітик Єгор Турченюк, виступили спікерами заходу, метою якого стала допомога студентам у виборі власного шляху професійної самореалізації. Лекція відбулася на базі Національного університету Києво-Могилянська академія за ініціативи молодіжної організації East West Business.

На зустрічі експерти Start Global розповіли про альтернативні перспективи, які лежать перед майбутніми випускниками вишів, а саме: кар’єрне зростання в організації чи створення власного бізнесу. Було обговорено особливості обох шляхів, надано рекомендації та поради щодо того, як розвиватися як у першому, так і другому напрямку.

Єгор Турченюк зазначив: “Головне при плануванні майбутнього для студента - зрозуміти, які його особисті критерії успіху в площині професійної самореалізації.” Присутні відмітили такі критерії, як фінансова стабільність, відчуття потрібності та прогресу, можливість творити та видимість результатів власної діяльності.

Дмитро Швець розкрив особливості “роботи на когось”:
“Сьогодні роботодавець надає більшої ваги не певним спеціальним навичкам, а цінностям кандидата;
Перед тим, як подавати резюме, критично важливо дослідити компанію: її місію, пріоритети, загальні і специфічні вимоги до кандидата;
Звертати увагу слід на внутрішні процеси в компанії, зокрема те, як будуються стосунки між співробітниками в робочий час та поза ним; треба бути готовим активно й свідомо брати участь у цих процесах.”

Розповідаючи про те, як створити власний бізнес, пан Турченюк виділив такі важливі аспекти: “Першочергове - це розуміння потреби потенційного клієнта. Засновники мають чесно відповісти, яку цінність нестиме їх компанія і чи існуватиме вона взагалі, а також ті рішення, які вона пропонує.”

Розповіли про способи залучення капіталу - найближче оточення, приватні та інституційні інвестори, банки - та їх особливості. Обговорили питання бізнес-партнерства: яких спеціалістів брати в команду та як розподіляти ролі, як організовувати командну роботу. Особливу увагу звернули на те, якою має бути кількість засновників. За словами Єгора Турченюка, “Оптимальним варіантом є 2-3 засновники: достатньо, щоб викликати довіру до проекту, але й не занадто багато, щоб гарантувати гнучкість і динамічність.” Пан Турченюк також радить будь-якому бізнесу якнайшвидше виводити на ринок свій продукт/рішення, щоб протестувати його (концепція MVP - “minimal viable product”).


Узагальнюючи лекцію, спікери порадили слухачам: “Великого успіху можна досягти як найманим працівником, так і власником бізнесу. Головне - мати розуміння особистих цілей і свідомо та відповідально підходити до їх реалізації. А ще - не боятися починати і пробувати. Лише зробивши перший крок отримуєш бачення, як рухатися далі.”

Захід, що відбувся - одна з ініціатив компанії Start Global в рамках соціальної відповідальності. Start Global прагне активно долучатися до професійного та особистісного розвитку української молоді; адже саме молодь стане рушійною силою в процесі розбудови національного потенціалу України.

Організатор зустрічі - East West Business.

О компании: Start Global (ТОВ “Старт Глобал”) - міжнародна консалтингова компанія, яка сприяє розвитку продажів на світових ринках. Основні послуги: розробка стратегії виходу на міжнародні ринки, аналітика ринку, пошук ринків збуту, пошук партнерів за кордоном, супровід переговорів, сприяння співробітництву, медіація. Start Global заснована в 2008 році.


Старт Глобал ООО
Автор:Дмитро Швець написать автору
http://www.start-global.biz
тел.:044 2250440

дата публикации: 20.03.2017 15:11


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены