<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Магістратура за спеціальністю «Право» без ЗНО

Для всіх, хто планує отримати повну вищу освіту за спеціальністю «Право» та не бажає вдруге складати ЗНО чи хвилюється про можливу недостатню кількість балів, у нас є чудова новина!

Зовсім нещодавно Міністерство освіти і науки України запровадило проміжне ЗНО для випускників бакалавріату за спеціальністю «Право», бажаючих продовжити навчання у магістратурі. А отже, жоден студент, наскільки б гарно він не закінчив навчання на бакалавріаті, для вступу у магістратуру буде змушений черговий раз проходити незалежне оцінювання. Не найкраща перспектива, правда ж?
Для всіх, хто планує отримати повну вищу освіту за спеціальністю «Право» та не бажає вдруге складати ЗНО чи хвилюється про можливу недостатню кількість балів, у нас є чудова новина! МАУП пропонує вступ на магістратуру без ЗНО!
Кожен студент, що отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Право» у будь-якому ВИШі країни, має змогу отримати і диплом магістра за даною спеціальністю завдяки Міжрегіональній Академії управління персоналом. Як саме? Ви можете подати документи до Польсько-Українського культурно-освітнього центру Університету менеджменту в Легниці при МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до культурно-освітнього центру не потрібен! Зарахування відбувається на основі попередньо отриманого диплому бакалавра. А згодом ви матимете можливість перевестись і закінчити навчання на магістратурі у МАУП, отримавши диплом державного зразка про повну вищу освіту.
А тепер уявіть, які переваги ви здобудете за умов такого навчання! По-перше, ви зможете з легкістю отримати диплом магістра за спеціальністю «Право», що дасть вам змогу знайти чудову роботу та самореалізуватись. По-друге, навчання ведеться не тільки на стаціонарі, а і у заочній формі, отже студенти можутьспокійно поєднувати навчання з роботою.
Зацікавились? Тоді звертайтесь за подробицямидо приймальної комісії МАУП!
Київ, Фрометівська, 2
Приймальна комісія:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47


МАУП
Автор:Клариса Васильева написать автору
http://www.maup.com.ua
тел.:050 444-64-46

дата публикации: 20.03.2017 15:13


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены