<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

Спричинені тілесні ушкодження співробітнику ПАТ «Київобленерго»

На початку березня під час виконання своїх функціональних обов’язків інспектору Ірпінського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» було нанесено тілесні ушкодження.

Згідно з чинним законодавством, маючи усі відповідні документи та наряд-завдання працівник компанії виконував відключення споживача УЖКГ за заборгованість. При цьому, сума боргу за спожиту електроенергію складала понад 1,5 млн. грн.
У випадку наявності заборгованості за спожиту електричну енергію у енергопостачальної компанії виникає обов’язок (не право) припинити електроспоживання з ціллю недопущення зростання заборгованості як споживачів, так і в енергетичній системі України в цілому.
Звичайно, на практиці відключення є крайнім методом дій енергетиків, Компанія намагається знаходити компромісні рішення, приймаючи гарантійні листи на оплату боргів, пропонує укладати договори на реструктуризацію заборгованості за використану електричну енергію, однак не всі споживачі мають бажання знаходження такого компромісу.
Отже, під час виконання інспектором своїх обов’язків, до енергетика підійшла особа, що представилась представником житлово-комунального господарства та розпочав заважати виконувати йому свою роботу, провокуючи конфлікт.
В результаті конфліктної ситуації зі штовханиною енергетику спричинені тілесні ушкодження.
Співробітником ПАТ «Київобленерго» та енергопостачальною компанією були подані відповідні заяви, якими, в свою чергу, порушене кримінальне провадження за статтею нанесення тілесних ушкоджень та проводиться досудове розслідування.
ПАТ «Київобленерго» у своїй діяльності вважає найвищим пріоритетом забезпечення безпечних умов праці власному персоналу та безаварійного постачання електричної енергії споживачам.
При цьому Товариство звертається із проханням до споживачів дотримуватись толерантності по відношенню до представників Товариства, які виконують свої виробничі завдання, у випадку, якщо Вам стали відомі факти неналежної поведінки працівників Київобленерго – просимо Вас направити вказану інформацію на адресу Лінії довіри: bezpeka@koe.vsei.ua.
Разом з тим, кожен випадок незаконного реагування споживачів в адресу енергетиків Компанія ретельно розглядає, звертається до правоохоронних органів та здійснює всі заходи захисту прав та інтересів працівників, що передбачені вимогами чинного законодавства України.

О компании: ПАТ «Київобленерго» — відома енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії споживачам Київської області.


ПАТ "Київобленерго"
Автор:Курбанова В.А. написать автору
http://www.koe.vsei.ua

дата публикации: 20.03.2017 15:15


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены