<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Медицина/Здоровье

Програма «Доступні ліки» не вступить в дію 1 квітня. І це не першоквітневий жарт

Тобто реально, на думку АПАУ, Програма зможе вступити повноцінно в дію в десятих числах квітня.

Аптечна професійна асоціація України стурбована тим, що програма «Доступні ліки», старт якої вже анонсовано, через ряд вагомих причин, не вступить в дію, як обіцяно з першого квітня.

Одна із них – формування Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

Починаючи з 25 березня протягом десяти днів, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 17 березня 2017 р. № 152 "Про забезпечення доступності лікарських засобів", він має бути наповнений та затверджений МОЗ, а це вже ніяк не може відбутися до першого квітня.

- Дійсно, протягом десятиденного терміну виробники і дистриб’ютори мають подати необхідну інформацію щодо лікарських засобів, які потім будуть включені до Реєстру. Ця інформація надаватиметься ними до 3 квітня. Далі цей Реєстр має бути затверджений Міністерством охорони здоров’я і тільки тоді аптеки зможуть закуповувати ці лікарські засоби для забезпечення хворих на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. І це також займе час, - зазначив директор Аптечної професійної асоціації Володимир Руденко.

До того ж, залишається відкритим питання щодо розпорядників бюджетних коштів, з якими аптеки мають укладати договори на місцях. Досі перелік даних суб’єктів не оприлюднений на сайті МОЗ чи інших інформаційних джерелах. А без договору жодна з аптечних установ не розпочне відпускати лікарські засоби. Треба мати на увазі, що укладання відповідних угод також не робиться в одну мить.

- Ситуація складається таким чином, що люди не отримають обіцяного Програмою «Доступні ліки» у заплановане число, і першими, кого можуть звинуватити в цьому, стануть аптеки, - наголосив Володимир Руденко.

О компании: Громадська спілка “Аптечна професійна асоціація України (АПАУ)” об’єднує юридичних осіб фармацевтичного ринку країни та є впливовою профільною спілкою. АПАУ – найбільше об’єднання аптек і аптечних мереж України.Головна мета Асоціації: ВІДСТОЮВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ТА БІЗНЕС-ІНТЕРЕСІВ УЧАСНИКІВ


Аптечна професійна асоціація України
Автор:Череп-Пероганич Тетяна Павлівна написать автору
http://apau.org.ua
тел.:097 5222031
тел.:097 5222031

дата публикации: 29.03.2017 15:41


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены