<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

фото Пасха 17 фото Пасха 2 17 фото Пасха 1 17
Святковий обід у Великдень для засуджених Державної

установи «Торецька виправна колонія (№ 2)»

Кожного року в дні цього найрадіснішого та найдивнішого зі свят Воскресіння Господня людина знов і знов переосмислює своє життя, переоцінює моральні та матеріальні цінності, аналізує свої вчинки та править плани на майбутнє. Їх душі та думки наповнені вірою, натхненням, благодаттю та очікуванням дива. В цьому році Великдень припав на 16 квітня.
Невід’ємною складовою в діяльності служб Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» є проведення духовно-просвітницьких заходів для засуджених з нагоди урочистих свят. Але, крім духовного збагачення, керівництво установи дбає ще й про хліб насущний. За нерухомою традицією цей день для спецконтингенту відзначається не тільки зустріччю з представниками місцевого духовенства, але й святковий обідом. Звичайне меню урізноманітнилося стравами святковими. В обов’язковому порядку до Великоднього столу кожен засуджений отримав освячену паску, яйце та солодощі, які, було надано прихожанами Свято-Пантелеймонівського Храму в особі протоієрея Миколи. Священнослужителі часто зустрічаються з засудженими, але в цей день їх спілкування особливо радісне та наповнене благоговінням. Віра для деяких з цих людей – чи не остання нагода повернутися до суспільства та почати життя з чистого аркуша.
«В день радісного християнського свята Великодня, кожна людина повинна відчути дух святості та Великоднього дива. Ті особи, які через певні життєві обставини та власні помилки опинилися в скрутному становищі не є виключенням, адже найчастіше саме ці люди, опинившись в місцях позбавлення волі, прагнуть отримати спокуту та сакральне відчуття дива» – такими словами засуджений Казаков Михайло висловив почуття та думки усіх присутніх. «Ми дуже чекаємо на цей день. На всіх нас сходить Божа благодать, на душі стає радісно і легко. Від усього серця хочеться подякувати всім за турботу, підтримку, смачні подарунки та святковий настрій».


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ ІтаКПЗ написать автору

дата публикации: 19.04.2017 16:13


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены