<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Паперове серце Кадет Голос Боклан Боклан_Кирієнко
«Своє кіно» наближається до свого глядача

Одразу після оголошення результатів Конкурсу сценаріїв та сценарних заявок «СВОЄ КІНО» проект «Дивись українське – твори своє майбутнє!» розпочав підготовку до виробництва добірки фільмів, які будуть екранізуватися за сценаріями-переможцями конкурсу.

Вже 4 квітня проект розпочав кіновиробничий процес і почав знімальний період першого фільму Проекту «На своїй землі» (автор сценарію Федір Янько, режисер Олександр Кирієнко) - це історія про людей, які потрапили у певні складні обставини, щира та людяна історія, де немає прямого посилання або спекуляції на темі війни – у фільмі показані вплив цієї жахливої трагедії на долі людей. Зйомки відбувалися за підтримки Міністерства збройних сил України із залученням колони бронетехніки сухопутних військ навчального центру «Десна» та з використанням піротехнічних засобів.

- Велика кількість сценарних заявок (близько 50%) з 501 роботи, що були надіслані на конкурс «СВОЄ КІНО», за результатами якого відбувається екранізація фільмів, у різний спосіб торкалися проблеми війни в Україні та різних варіацій цієї загальнонаціональної проблеми. Такі фільми ми вивели в окрему добірку з назвою «На своїй землі» – коментує процес виробництва фільмів ініціатор Проекту Андрій Різоль. – Враховуючи сезонність та робочий графік режисерів і наших партнерів, продакшн-студій, ми розробили поетапний графік зйомок наших фільмів.

Наступним до екранізації став фільм «Кадет», автором сценарію та режисером якого виступає Олександр Столяров. У сюжет фільму закладена прониклива, духовна та життєствердна історія. Спостерігаючи за сплячим маленьким кадетом, звичайний гомін чисельних пасажирів приміської електрички перетворюється у єдиний ансамбль доброзичливих людей. Фільм «Голос» (автор сценарію та режисер Михайло Іллєнко) - це три хвилини з життя двох рідних людей, мами та доньки, про їх маленькі перемоги, які можуть траплятися поруч, будь-де: в метро, школі, магазині. Наступним що був знятий у квітні - фільм «Паперове серце» (автор сценарію Ольга Калуга, режисер Олесь Санін) - історія сьогодення, стихійна автостоянка на київському газоні. Зовнішньо холодний, беземоційний власник дорогого авта несподівано для глядачів фільму, а можливо, й для самого себе, змінює неусвідомлений, автоматичний хід свого життя…

І вже 27 квітня у виробництво було запущено фільми «Ліфт» (автор сценарію та режисер Михайло Іллєнко) – романтична та легка історія кмітливості та наполегливості закоханої людини

Всі фільми проекту об’єднує тема життєствердності, позитиву та віри у зміни на краще і відповідають слогану проекту «Майбутнє Творять Люди».

Нагадаємо, що проект «Дивись українське – твори своє майбутнє!», ініціаторами якого є Компанія «ВАВІЛОН» та Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!», реалізується на благодійних та меценатських засадах. Генеральним партнером, який першим підтримав проект та всебічно продовжує сприяти його розвитку виступив Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».

А зацікавленність на самому початку виробництва фільмів великими кінотеатральними мережами «Баттерфляй», «Планета Кіно», КП «Київкінофільм» вже зараз формує можливості подальшої демонстрації добірки фільмів для широкої української глядацької аудиторії.

Показ у кінотеатрах ініціатори «Дивись українське – твори своє майбутнє!» планують розпочати у листопаді 2017 — і відтоді щотижня видавати на екрани по одному фільму з проекту у тиждень.

О компании: Комплексний багатоформатний комунікаційний проект «Дивись українське - твори своє майбутнє!» створений з метою сприяння розвитку українського кінематографа та покращення якості суспільних комунікацій.


Пиар компания "Вавилон"
Автор:Дарина Павленко написать автору
http://www.vavilon.kiev.ua
тел.:+38 044 207 12 33

дата публикации: 03.05.2017 15:15


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены