<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

IMG_20170508_120605 IMG_20170508_113224 IMG_20170508_115600
В Торецькій виправній колонії (№ 2)

проведено День відкритих дверей

8 травня 2017 року в Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» було проведено день відкритих дверей. В цей день рідні та близькі засуджених мали змогу не тільки безперешкодно побачитись та поспілкуватися з ними, а й побачити умови, в яких вони відбувають покарання. Для цього адміністрацією колонії була організована екскурсія по об’єктам установи, яку проводив заступник начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи підполковник внутрішньої служби Роман Онищенко. Гості відвідали їдальню, медичну частину, учбовий центр, бібліотеку, психологічний центр а також відділення СПС установи.
Після екскурсії усі присутні стали свідками справжньої футбольної баталії. Між собою змагалися збірна команда засуджених та команда співробітників установи. Матч видався напруженим і зі своєю драматичною розв’язкою. Відкрили рахунок у матчі засуджені, але після першого тайму рахунок був 2:1 на користь команди співробітників установи. Ну а підсумковий рахунок – 9:2 на користь співробітників не повинен вводити в оману. Не зважаючи на досить великий розрив у рахунку, на полі точилася досить серйозна боротьба і ніхто не хотів поступатися до самого закінчення матчу. Звісно обидві команди були заохочені солодкими призами.
Після матчу на засуджених та на гостей установи чекав гарячий чай та солодощі, які доповнили атмосферу свята, а також можливість поспілкуватися зі своїми рідними, які з тих чи інших причин потрапили до місць позбавлення волі.
Ми щиро віримо, що такі заходи будуть сприяти підтриманню соціально-корисних зв’язків засуджених а також спонукати їх до правослухняної поведінки під час відбування покарання.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ СВПР написать автору
тел.:095 390-59-59

дата публикации: 10.05.2017 15:39


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены