<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

У Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» що на Донеччині,

попереджено спробу доставки заборонених предметів

29.05.2017 р. в Державній установі «Торецька виправна колонія (№ 2)» о 22 г. 00 хв., під час несення служби на оглядовій вежі №4 молодшим інспектором відділу охорони сержантом вн. сл. П. була помічена підозріла особа, яка здійснила перекидання в зону що охороняється. Про дану подію було негайно повідомлено начальнику варти, а далі ЧПНУ віділу нагляду і безпеки установи по радіостанції.
На місце ймовірного падіння підозрілих предметів, висунулась оперативна група, яка виявила пластикову пляшку з прозорою рідиною та згорток прямокутної форми, обгорнуті скотчем.
Після виявлення підозрілих предметів була викликана слідчо-оперативна група Торецького відділення Бахмутського відділу Національної поліції у Донецькій області, яка вилучила підозрілий згорток та пляшку. Після чого, співробітники Національної поліції провели розпакування згортку і відкриття пляшки. В згортку було виявлено 2 (два) мобільні телефони, банкнота НБУ номіналом п’ятдесят гривень та колода гральних карт заводського виготовлення, а в пластиковій пляшці, об’ємом 1 (один) літр, рідина, яка мала характерний запах спирту.
Мобільні телефони, банківська купюра НБУ, гральні карти та пляшка з рідиною були вилучені співробітниками Національної поліції.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Руслан Щетина написать автору
тел.:095 390-59-59

дата публикации: 30.05.2017 19:11


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены