<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Літо з інтернетом

На початок червня інтернет від Укртелекому є у понад 2150 населених пунктах України

Ще 26 сіл у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях підключено до інтернету. І тепер тисячі мешканців цих населених пунктів можуть користуватися всесвітньою мережею, отримуючи доступ до нових знань та розвитку.

Завдяки розширенню покриття широкосмугового доступу на початок літа інтернет від Укртелекому доступний у 2152 містах і селах країни. Оператор продовжує реалізацію проектів з інтернетизації невеликих населених пунктів, інвестуючи в розширення географії покриття, модернізацію мережі та підвищення якості послуг.

Для своїх інтернет-абонентів компанія пропонує цікаві сучасні сервіси. Наприклад, «Інтерактивне TV», користувачі якого можуть самостійно керувати своїм телевізором: телепрограми вже розподілені за категоріями (новини, сімейні, спортивні, розважальні тощо), у відеотеці працює зручний пошук. Також можна ставити телепрограми на паузу, перезапускати передачі прямого ефіру на початок або переглядати їх у записі в зручний час.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Литвиненко М. Д. написать автору

дата публикации: 31.05.2017 18:12


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены