<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Українська універсальна біржа прийняла участь у Alfa Business Hub

Цими днями у харківському гольф-клубі «Superior Golf & Spa Resort» відбувся форум Alfa Business Hub, який ініціював ПАТ «Альфа-Банк».

Серед виступаючих були провідні українські експерти з оподаткування та фінансів, інтернет-маркетингу, побудови ефективної команди, відомі бізнес-тренери та представники успішних компаній, які ділилися секретами свого успіху з учасниками. З поміж інших, чималий ажіотаж викликав виступ представників електронного майданчика tender.uub.com.ua, що діє в системі Prozorro. Для більшості стало відкриттям, що система Prozorro не тільки дозволяє економити значні кошти для держави, а й може слугувати ефективним інструментом для розширення ринків збуту.
«Ринок державних закупівель сягає близько 400 мільярдів гривень на рік. Держава закуповує все: техніку, одяг, продукти харчування, замовляє безліч різних робіт та послуг, серед яких будівництво та ремонт, перевезення та багато іншого. І відкрити цей ринок для себе сьогодні може кожен бажаючий. Раніше це був своєрідний «клуб для своїх» і вступити до нього було майже неможливо. Тепер це абсолютно відкритий ринок і виходити на нього чи ні – вирішувати тільки вам»,- зауважила Наталія Шокодько, керівник регіональної мережі майданчика tender.uub.com.ua.
Також своїми знаннями на тему «Фінанси для розвитку бізнесу» поділився консультант з управління Антон Шулик, керівник компанії Civitta Ukraine. Про системний підхід до побудови команди розповів експерт із систематизації бізнесу Кирил Куницький, засновник школи системного бізнесу «Бізнес-Конструктор» (м.Київ). Тему «Як продавати в інтернеті» освітила Ольга Онікієнко з Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts (м.Київ).

О компании: https://tender.uub.com.ua/?utm_source=stattya&utm_medium=cpc&utm_campaign=12iyunya


MEDiSUM
Автор:Савченко Алексей Васильевич написать автору
http://medisum.com.ua
тел.:+38066 6844106

дата публикации: 12.06.2017 15:20


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены