<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

У «Новій Англії» стартував продаж квартир у будинку «Бірмінгем»

У червні 2017 року стартував продаж квартир у будинку «Бірмінгем», що у 2-ій черзі будівництва.

Початкова вартість 1 квадратного метра у «Бірмінгемі» стартує від 16 920 грн.

У будинку представлений великий вибір квартир з різним плануванням площею від 20 кв.м. Технологія зведення будівлі дозволяє на стадії будівництва створювати індивідуальні планувальні рішення. Це дає можливість мешканцям створити свою власну квартиру відповідно до потреб та уподобань.

Окрім вільного планування, забудовник пропонує майбутнім мешканцям «Нової Англії» якісний дизайнерський ремонт. Важливою перевагою ремонту від забудовника є те, що із введенням будинку в експлуатацію, мешканці отримують ключі від квартири з готовим ремонтом на який надається гарантія, що свідчить про якість і надійність виконання робіт.

Кажуть, що у самому місті Бірмінгем дерев більше, аніж самих жителів. Як і саме місто, будинок з обох боків оточений скверами, дитячими майданчиками та зонами відпочинку.

Не менш важливим є й те, що усі будинки у «Новій Англії» будуються за збірно-монолітною технологією з використанням стінових модулів ТМ Royal House. Модулі характеризуються енергоефективною системою утеплення, яка перевищує українські норми енергозбереження й повністю відповідає європейським.

Нагадаємо, що друга черга міста в місті «Нова Англія» складається з трьох будинків: «Брістоль», «Бірмінгем» і «Честер». Назва кожного будинку, це той фундамент з якого починалася історія міста в місті «Нова Англія», адже кожне місто має свою велику історію, багаторічні традиції, якість і вишуканість, які забудовник створює тут у Києві.

О компании: «Нова Англія» розташувалась у Голосіївському районі Києва.

Комплекс складається з 7-ми черг будівництва. На 9 гектарах території розмістяться 11 будинків, які виконані в унікальному архітектурному стилі Англійської неокласики.

Кожен будинок має свою унікальну назву, генеральний план комплексу повторює географію Королівства Великобританії:

I черга: Ліверпуль, Кембридж, Оксфорд;
II черга: Честер, Бірмінгем, Брістоль;
ІІІ черга: Манчестер, Лондон, Брайтон;
IV черга: Ньюкасл і Лінкольн.

У будівництві житлових будинків використовується сучасна запатентована технологія виробництва стінових модулів ТМ Royal House, яка має енергоефективну систему утеплення, що перевищує українські норми енергозбереження на 20% й відповідає європейським нормам.


"Новая Англия"
Автор:Нова Англія написать автору
http://www.new-england.com.ua
тел.:098 5968086

дата публикации: 14.06.2017 17:21


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены