<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

DSC_1591 DSC_1594 DSC_1593 DSC_1589
В Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» проведено урочистий захід з нагоди святкування 21-річниці

Дня Конституції України

27 червня 2017 року в Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» відбувся урочистий захід з нагоди Дня Конституції України. Із вступним словом до присутніх звернувся начальник установи полковник внутрішньої служби Олександр Григоренко, який подякував співробітникам за працелюбність та сумлінне виконання завдань служби, а також побажав добробуту, миру та щастя в родинах.
21 рік тому відбулася справді значима історична подія, яка гідно увінчує розвиток українського народу у ХХ столітті – була прийнята нова Конституція України – перша Конституція незалежної української держави.
Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Цей день став державним святом.
За високі показники в службі, особисту ініціативу, наполегливість в роботі та у зв’язку із відзначенням Дня Конституції України, а також згідно святкових наказів по особовому складу було заохочено персонал установи подяками, грамотами та позачерговими званнями. Також 12 самих гідних співробітників були занесені на дошку пошани установи.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Наталія Вітер написать автору

дата публикации: 27.06.2017 16:10


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены