<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

DSC09791 DSC09783 DSC09786
В Торецькій виправній колонії, що на Донеччині, проведено навчальний збір з перевіркою наявності і

комплектації тривожних валіз

27.06.2017 року в Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» проведено навчальний збір особового складу з перевіркою наявності та комплектації «тривожних валіз».
Події, що відбуваються в світі, показують, що війна завжди ближче, ніж здається і люди, які потрапляють в екстремальні ситуації, не завжди знають як правильно поводитись і як діяти при цьому. Тому, краще про всяк випадок підготуватися до будь-якого повороту подій і мати при собі якийсь непорушний необхідний мінімум – це життєво важливо.
І саме тому, щоб не опинитися перед обличчям надзвичайної ситуації «беззбройним» потрібна «тривожна валіза». «Тривожна валіза» - це умовна назва набору першої необхідності, який кожному потрібно мати під рукою на випадок будь-якої надзвичайної ситуації.
Всі речі в тривожному рюкзаку повинні бути новими, періодично оновлюватись і не повинні використовуватися в повсякденному побуті. Тривожний рюкзак призначений тільки для одного - максимально швидкої евакуації з небезпечної зони.
Для більш детального роз’яснення що таке «тривожна валіза» і для чого вона потрібна для особового складу проводилась лекція: «Тривожна валіза, її призначення та комплектація».
Вміст «тривожної валізи» вказано в «Пам'ятках з оповіщення та екіпіровки персоналу Державної пенітенціарної служби України», які зберігаються у кожного при собі. Важливо знати, що комплектується «тривожна валіза» на 40-50% під конкретну людину. І цілком можливо, що хтось для себе захочете включити деякі речі, які не потрібні іншим.
Головне, треба розуміти, що тривожний комплект - це не прогулянковий ранець, а засіб, що дозволяє не замерзнути і не вмерти з голоду в перші дні трагедії.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Юлія Шевляк написать автору
тел.:095 390-59-59

дата публикации: 30.06.2017 16:37


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены