<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

19146289_1072096986223683_965885473492234215_n
Tata Motors долучилась до проведення Міжнародного дня йоги, організованого Посольством Індії в Україні

Компанія Tata Motors, найбільша автомобільна компанією Індії, підтримала Міжнародний день йоги. Цей день масштабно відзначався у Києві. 18 червня відбулася масова йога-сесія «Марафон без метушні» на Хрещатику, де було встановлено національний рекорд з 1517 людей, які одночасно займалися йогою, а 21 червня усі охочі приєдналися до фестивалю з йоги у Маріїнському парку.

Україна, 23 червня 2017 р.: Компанія Tata Motors Україна підтримала святкування на честь Міжнародного дня йоги у Києві, що проходили 21 червня у Маріїнському парку, та проведення масової йога-сесії «Марафон без метушні», яка відбулася на Хрещатику 18 червня.

Народжена тисячоліття тому в Індії, йога — це комплекс фізичних, розумових і духовних практик. Україна вчергове долучилась до багатьох країн, котрі підтримують всесвітню ініціативу проведення Міжнародного дня йоги. Вона була започаткована три роки тому і схвалена ООН на знак визнання користі, яку йога як цілісна система приносить всім тим, хто її практикує.

Рудраруп Маїтра, директор відділу комерційних автомобілів департаменту міжнародного бізнесу Tata Motors: «Наша компанія пишається співпрацею з Посольством Індії в Україні у відзначенні Міжнародного дня йоги. Ця давня індійська практика — один із найкращих способів гармонізувати тіло та розум, а це найефективніший інструмент у боротьбі зі стресом. Нам було надзвичайно приємно запросити всіх долучитися до нашого йога-марафону і святкування Міжнародного дня йоги в Києві».

Манодж Кумар Бхарті, Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні, наголосив: «Йога надзвичайно корисна для нашого здоров’я та благополуччя. Це не тільки комплекс вправ, це шлях до пізнання себе, природи та світу в цілому. Йога поєднує наші фізичне і розумове начала, сприяючи щоденній врівноваженості та умиротворенню. Ми раді, що компанія Tata Motors стала нашим партнером в організації святкувань Міжнародного дня йоги у Києві».

О компании: Tata Motors Limited — найбільша автомобільна компанія Індії. Її консолідований дохід у 2015-2016 рр. становив 2,75 561 млн рупій (41,6 млрд доларів США). Через свої дочірні та асоційовані компанії Tata Motors провадить діяльність у Великій Британії, Південній Кореї, Таїланді, Південній Африці й Індонезії. Серед них — Jaguar Land Rover, компанія, що об’єднує два знакових британських бренди. Спільно з Fiat Tata Motors володіє виробничим підприємством в Індії. Реалізувавши на індійському ринку понад 9 млн транспортних засобів, Tata Motors є лідером у сегменті комерційних авто та одним із провідних брендів у сегменті пасажирських. Легкові автомобілі, автобуси, вантажівки Tata продаються у деяких країнах Європи, Африки, Близького Сходу, Південної Азії, Південно-Східної Азії, Південної Америки, в Австралії, СНД і Росії.


SPN Communications Ukraine
Автор:Власова Юля написать автору
тел.:(093) 861 48 50

дата публикации: 30.06.2017 16:44


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены