<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

IMG_0698 IMG_0697 IMG_0696
Ремонт лазне-прального комплексу проведено в Торецькій

виправній колоні (№ 2), що на Донеччині

У Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» для засуджених створюються всі умови для того, щоб люди, які потрапили сюди, не відчували себе відірваними від суспільства і в чомусь ущемленими. Для цього в установі є ряд заходів і комплексів.
Чистота, як відомо, запорука здоров'я, а забезпечити її можна тільки за умови дотримання санітарно-гігієнічних норм та злагодженості в роботі, яка забезпечує її підтримку. Лазне-пральний комплекс забезпечує безперервність і послідовність технологічного процесу прання та обслуговування засуджених. Складається він безпосередньо із лазні для купання спецконтингенту, прожарочного залу, постирочного залу, кімнат для сушіння, прасування та зберігання-видачі чистої білизни. Йдучи в ногу з часом, комплекс обзавівся сучасними потужними машинками-автоматами. Крім того є основне технологічне обладнання: центрифуга, сушильні барабани, прасувальний прес.
В 2017 році було зроблено великий обсяг роботи щодо облагородження та оновлення комплексу. Було відремонтовано помивочний зал: облицювали плиткою 100 кв. м. стіни та 50 кв. м. підлоги, обшили пластиком стелю. Відремонтували покрівлю Встановили 12 кабінок. Ці дії спрямовані в першу чергу на дотримання санітарно-гігієнічних норм та облаштування приміщень. Естетична складова теж має місце. Всі ремонти здійснювалися силами засуджених, що ніяк не позначилося на якості ремонту і терміни його проведення. Все заплановане було у встановлені строки.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ ІтаКПЗ написать автору

дата публикации: 17.07.2017 15:40


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены