<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Фонд Янковського другий рік поспіль забезпечує оздоровчий відпочинок дітям з сімей вимушених переселенців

Другий рік поспіль Всеукраїнський благодійний Фонд Ігоря Янковського за сприяння ГО «Всеукраїнська організація у справах вимушених переселенців» забезпечує відпочинок юним громадянам держави, які опинилися в зоні військового конфлікту на Сході України, Кримському півострові та мають статус вимушених переселенців. Завдяки фінансовій допомозі Благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього», 14 липня 2017 року перша група з 45 дітей віком від 7 до 15 років вирушила на оздоровчий відпочинок до літнього табору «Зміна», що у Бородянському районі Київської області. Наступної зміни, яка стартує з 10 серпня, прибуде ще одна група з 45 дітей для відпочинку.

Цього року під час літа: у липні та серпні Фондом Янковського планується оздоровлення 90 дітей з українських міст зони військового конфлікту – з Луганська та Донецька, Горлівки та Маріуполя, Антрацита та Сімферополя. Школярі різного віку разом із вожатими та під супроводом директора табору поїдуть на відпочинок до дитячого закладу відпочинку аби набратися сил, натхнення та енергії. Організатори благочинного проекту планують якісно та повноцінно оздоровити дітей напередодні навчального року, надихнути їх на творчість та підготувати до шкільного періоду, подарувати добрі спогади, а найголовніше – віддалити тінь пережитого смутку війни.

«Мій Фонд, що вже п’ять років працює в Україні, підтримуючи дитячі таланти та молодіжні ініціативи, також, турбується і про дітей з родин переселенців. Ми не можемо стояти осторонь. Адже це наш спільний біль та обов’язок. Вже другий рік поспіль ми забезпечуємо дітям повноцінний відпочинок на природі та свіжому повітрі в прекрасному дитячому таборі, який я особисто мав змогу відвідати, перевірити та поспілкуватися з дітьми. Я щиро вражений, наскільки їм сподобалось та які вони були щасливі, безтурботні, сповнені мрій та планів на мирне життя!», - поділився думкою засновник Благодійного фонду Ігор Янковський.

Психологічне відновлення для дітей, що мали гіркий досвід бачити війну та змушені були покинути рідну домівку – відбувається поступово. Але організатори проекту Фонд Ігоря Янковського та ГО «Всеукраїнська організація у справах вимушених переселенців» щиро впевнені, що табір відпочинку для дітей у Київській області стане наступним кроком у їхньому поверненні до мирного спокійного життя. Дитячий табір «Зміна» розташований у сосновому лісі на території, що складає 16 гектарів, утворюючи неповторний ландшафт для відпочинку та оздоровлення. Для проживання дітей в таборі є 6 комфортабельних корпусів з кімнатами на 4-5 чоловік та медичним корпусом. Затишні помешкання обладнані зручними санвузлами, безперервною подачею гарячої води, мають побутові кімнати. Збалансоване та повноцінне 5-разове смачне харчування не лише оздоровить, а й додасть незабутніх кулінарних вражень юним відпочивальникам. Також, за станом здоров’я дітей спостерігають медики.

Розмаїття відпочинку для школярів з Донбасу та Криму передбачає творчі заняття з педагогами, які щодня проводитимуть різноманітні пізнавальні вікторини, конкурсні програми для ерудитів та юних митців. В програмі: концерти, розважальні шоу та тематичні свята - «Веселий ярмарок», «Острів Скарбів», «Гіннес Шоу», «Клуб Веселих та Кмітливих», а для спортивних розваг – катання на гіробордах, ранкова гімнастика під наглядом спортивних тренерів, ігри та змагання - з футболу, волейболу, баскетболу та тенісу, плавання в басейні. Юних любителів кіномистецтва та музики чекає власний кіноконцертний зал табору, караоке, ігровий комплекс. Як і минулого року, кожна зміна - тематична, тож, щодня діти навчаються чомусь новому, корисному та цікавому: українським традиціям, кулінарним секретам, знанням про історію України, займаються туризмом та природознавством, знімають справжнє кіно.

Наприкінці минулорічного відпочинку в таборі, на адресу засновника Фонду Ігоря Янковського надійшов стислий, але красномовний лист, що сколихнув серця організаторів благодійного проекту: «Завдяки Вам - діти, яких війна позбавила дитинства, мають можливість безкоштовно відпочити та отримати такі спогади, що залишаться в дитячій пам’яті на довгий час. Ваша доброта, турботливість та меценатство подарували дітям та батькам зі Сходу України неймовірні емоції та чудові відчуття, що будуть довго зігрівати їхні серця. Адже в цей складний для країни час тільки людяність та підтримка здатні зробити щасливими тих діточок, що не з власної волі потрапили у складні життєві обставини».

Якщо вас цікавить додаткова інформація стосовно партнерських проектів Благодійного Фонду Ігоря Янковського, будь ласка, звертайтеся до Інформаційної служби:

Тел.: +380 44 459 0304;
Факс: +380 44 459 0305;
E-mail: office@iff-charity.org
web-site:www.iff-charity.org ВБФ ІГОРЯ ЯНКОВСЬКОГО
«ІНІЦІАТИВА ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»
БЦ "Горизонт Парк" корп. 1, 5 поверх
вул. Амосова, 12, м. Київ, 03680, Україна


SEVEN Communications
Автор:Воронова Алена Валерьевна написать автору
http://www.7com.com.ua
тел.:096 208 29 60

дата публикации: 19.07.2017 15:26


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены