<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Півсотні сіл підключено до інтернету

Інтернетом від Укртелекому користуються мешканці майже 2170 населених пунктів України

Компанія продовжує розширювати покриття та покращувати якість послуг. У цьому році послуги широкосмугового доступу до мережі інтернет з’явилися ще у майже півсотні нових населених пунктів Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей. 

У 36 містах і селах Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей абонентам, які користувалися технологією ADSL, запропоновано можливість підключення до оптичного доступу (технологія FTTB). 

Загалом інтернетом від Укртелекому зараз користуються мешканці майже 2170 населених пунктів України. 
Оператор й надалі займається реалізацією проектів щодо інернетизації країни. Нагадаємо, що у другому кварталі 2017 року доходи від послуг інтернету зросли майже на 6%. У порівнянні з минулим роком у бізнес-сегменті вони збільшилися на 20% до майже 74 млн грн. Доходи від надання послуги приватним користувачам склали 314,5 млн грн, що на 2,7 % більше, ніж у 2 кварталі 2016 року.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Литвиненко М. Д. написать автору

дата публикации: 01.08.2017 17:38


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2017 <META> Все права защищены