<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

IMG_7502 IMG_7501 IMG_7498 IMG_7496 IMG_7495 IMG_7494 IMG_7493
Компанія DJI відчиняє двері першого фірмового магазину в Україні

Компанія DJI - лідер на ринку цивільних дронів і відеозйомки, офіційно відкриває свій перший роздрібний магазин в Україні 8 Серпня 2017 року. Це перший магазин подібного формату в Україні!

Магазин DJI біля Гуллівера стане одним з найбільших в світі і найбільшим в Європі - його площа складе 196 квадратних метрів. Магазин розташується на вул. Басейній 12 на першому поверсі.
Магазин виконаний у фірмовому стилі DJI і повторює дизайн інших магазинів DJI. При вході буде розташована 6-метрова зона для тестових польотів, де покупці зможуть дізнатися базові навички управління, проконсультуватися з фахівцями і побачити дрони в дії. На другому поверсі буде розміщений лаунж для клієнтів, де вони зможуть випити кави, поки спеціалісти DJI допоможуть налаштувати їх дрон.
Нова локація DJI у самому центрі Києва стане мекою для гіків, поціновувачів активного способу життя, усіх тих людей, хто любить літати та знімати! У асортименті магазину представлені всі продукти компанії DJI: від квадрокоптерів аматорського рівня, таких як DJI Spark, та DJI Mavic, до професійних апаратів для аерозйомки: DJI Phantom 4, DJI Inspire 2, додаткове обладнання та аксесуари. Всю техніку можна буде оглянути власноруч та протестувати у небі!
Також тут можна буде придбати все для фото та відеозйомки: камери Zenmuse, підвіси для коптерів, ручні стабілізатори Osmo, стабілізатори для кіновиробництва Ronin, найкращий у світі шолом віртуальної реальності - DJI Goggles.
Для промислового застосування та сільського господарства представлена лінійка мультироторних дронів DJI Matrice (кінозйомка, геодезія та картографія), а також DJI Agras (сільське господарство).
DJI прагне бути лідером в розробці БПЛА, найінноваційнішою, але в той самий час близькою до споживача компанією, котра враховує всі потреби клієнта, забезпечуючи найкращий сервіс, умови для придбання, гарантійну політику, сервісне обслуговування та ремонт. А зручне розміщення фірмового магазину DJI в самому сердці столиці України підкреслює цінність кожного покупця і серйозні наміри бренду щодо українського ринку!
Для всіх відвідувачів підготовлена #DJI-акція на честь відкриття:
⦁ Перші 100 відвідувачів гарантовано отримають фірмові сувеніри та знижки, а також візьмуть участь у розіграші нового компактного дрона DJI Spark!
⦁ Перші 30 покупців DJI Mavic Pro або DJI Phantom 4 Pro / Pro + отримають додатковый акумулятор у подарунок!
Для представників ЗМІ: прес-конференція, запис на тестові польоти та інші приємні бонуси. Демонстрація продуктів триватиме весь день 8 серпня, з 10-ої до 18-ої години.
URL:
Посилання на подію в Facebook: https://www.facebook.com/events/893485210798734/?
Сайт виробника: http://dji.com/
Сайт DJI ARS Kyiv: http://dji-kyiv.com/

О компании: DJI - світовий флагман, розробник та виробник беспілотних мультироторних літальних апаратів (“летючих камер”), мікроконтролерів та відеообладнання. За 11 років компанія DJI пройшла шлях від піонера з створення БПЛА до глобального лідера ринку, пропонуючи покупцям з усього світу продукцію для аматорського та професійного використання в таких напрямках діяльності як: аерозйомка, кіновиробництво, журналістика, будівництво, картографія, сільське господарство. У 2014-му році продукція компанії увійшла до списку “10 найтехнологічніших продуктів 2014” журналу Times, а виданням The New York Times була включена до списку “Видатні високотехнологічні продукти та технології - 2014”. Ідеологія компанії “Літати може кожен”, визначила зручність використання та керування дронами, зробивши продукцію компанії популярною в усьому світі.
Фінансові показники:
Обіг компанії: більше $1,5 млрд, капіталізація - $10 млрд, кількість співробітників - 6000. Основні ринки збуту: США (30%), Європа (30%), Азія (30%).
Офіційний сайт: dji.com.
За додатковою інформацією та акредитацією звертайтесь: pr@dji-kyiv.com.

Журналістів акредитуємо як VIP і пропускаємо в Лаунж-Рай на другий поверх.


LooKSMI
Автор:александр написать автору
http://dji-kyiv.com

дата публикации: 03.08.2017 16:04


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2017 <META> Все права защищены