<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

DSC_0070 DSC_0068 DSC_0066 DSC_0062
Вступ до Академії Державної пенітенціарної служби України,

як перший крок до здійснення мрії співробітників Торецької ВК-2, що на Донеччині

03.08.2017 року ранковий інструктаж перед заступанням на службу в Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» розпочався з урочистого привітання начальником установи полковником внутрішньої служби Олександром Григоренко чотирьох співробітників, які вступили цього року до Академії ДПтСУ для здобуття освітнього ступеню «Бакалавр» за спеціальністю «Право», бо вища освіта є важливою та невід’ємною складовою сучасного успішного життя.
Як говорить відоме прислів’я: «Поганий той солдат, який не мріє стати генералом». Вступ до Академії ДПтСУ - це перший крок для здійснення мрії отримати вищу освіту та стати офіцером Державної кримінально-виконавчої служби України. Людина з вищою освітою - це насамперед освічена, впевнена, вихована, тактовна, комунікабельна особистість, яка вміє самостійно вдосконалюватися, розвиватися, ставити чіткі цілі та ефективно досягати їх.
Начальник установи побажав студентам успішного навчання, високих досягнень, кар`єрного зросту та відмітив, що результатом навчання є не тільки сам диплом, а й отриманні знання на основі прикладених зусиль, і саме їх наявність найбільше буде цікавити, вміння ефективно застосовувати теоретичні знання на практиці та принести максимум користі для установи.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Наталія Вітер написать автору

дата публикации: 03.08.2017 16:06


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2017 <META> Все права защищены