<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

ОТП Банк спільно з партнерами презентує щасливий check-in в аеропорту Бориспіль

Європейський ОТП Банк, Visa і онлайн тревел-агентство Tickets.ua візуалізували переваги ко-бренд картки OTP Tickets Travel Card за допомогою інтерактивної стійки в зоні вильоту аеропорту Бориспіль.

Європейський ОТП Банк, Visa і онлайн тревел-агентство Tickets.ua візуалізували переваги ко-бренд картки OTP Tickets Travel Card за допомогою інтерактивної стійки в зоні вильоту аеропорту Бориспіль.
Так, партнери пропонують кожному подорожуючому, який вилітає з аеропорту Бориспіль протягом серпня та вересня 2017 року, додати фана в очікуванні вильоту і випробувати свою удачу. За допомогою інтерактивного екрану віртуальної реальності, розміщеному в Терміналі D між 8 і 9 гейтом, пасажири, попередньо визначивши «свою» країну за допомогою тесту, матимуть змогу опинитися біля її визначних місць та отримати на пам'ять фото цієї віртуальної подорожі. При цьому кожен мандрівник, який здійснив таку віртуальну подорож, стає учасником розіграшу подарунків.
Суперпризами цієї активації будуть квитки на авіапереліт на суму 10 000 гривень. Щоб взяти участь у розіграші суперпризів, в якому щомісяця методом випадкового вибору будуть визначатися три переможця, мандрівникові досить лише поділитися своїм фото віртуальної подорожі в Facebook з хештегом #travel_tickets_otp і тегом спеціально створеної в соцмережі промо-сторінки ОTP Tickets Travel Card.
«За допомогою такого фанового інтерактиву ми хочемо донести до цільової аудиторії інформацію про ідеальну картку для подорожей. Адже подорожувати і не користуватися всіма перевагами OTP Tickets Travel Card – це дійсно втрачати гроші і можливості», - зазначив Олег Клименко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».
Нагадаємо, OTP Tickets Travel Card – це картка рівня Platinum з високим рівнем захисту (чіп і payWave), яка дозволяє її власникам комфортно розпоряджатися особистими фінансами, накопичуючи при цьому бонуси на придбання залізничних, авіа, автобусних квитків, бронювання готелів, покупку квитків в кіно , театр і концерти на сайті Tickets.UA, а також користуватися привілеями преміальної картки VISA та додатковими сервісами.

О компании: Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.
В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».
Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Tickets.ua – частина холдингу Tickets Travel Network, одного з провідних туристичних онлайн-агентств Європи. Холдинг має одне з найбільших портфоліо послуг серед онлайн тревел-агентств. До переліку сервісів, що надає Tickets Travel Network, належать: авіаквитки, готелі, залізничні та автобусні квитки, страхування, трансфери, оренда авто, сіті брейки, квитки на різні події тощо. Початок компанії покладено у 2009 році із запуском в Україні онлайн-сервісу Tickets.UA. Зараз Tickets Travel Network володіє брендами: Tickets, KissAndFly, Mytickets, Travelfrom. Головний офіс розташований у Відні.


OTP Bank
Автор:Volodchenko написать автору
http://www.otpbank.com.ua
тел.:044-492-38-87 577 204

дата публикации: 03.08.2017 17:41


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены