<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

DSC_0050 DSC_0044
Співробітники Державної установи «Торецька виправна колонія

(№2)» отримали чергові спеціальні звання

Робочий день 07 серпня 2017 року в Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» розпочався з наради, на якій в урочистій обстановці традиційно прийнято відзначати визначні події. Так і сьогодні відбулось присвоєння чергових спеціальних звань.
В цей складний для країни час Державна кримінально-виконавча служба виконує непросту роботу – забезпечує законний процес відбування покарання. Безкомпромісна боротьба зі злочинністю та викорінення негативних явищ – важка, а часто і дуже небезпечна справа, з якою пенітенціарії гідно справляються, незважаючи на ніякі перепони, а в екстремальних ситуаціях виявляють сміливість, стійкість, непохитність та вірність обов’язку.
Відповідно до Закону України «Про Державну кримінально-виконавчу службу України» та Закону України «Про Національну поліцію» чотирьом співробітникам було присвоєно чергові спеціальні звання середнього начальницького складу. Начальник установи полковник внутрішньої служби Олександр Григоренко вручив нові погони пенітенціаріям та побажав і надалі гідно нести службу, добросовісно виконувати свої професійні обов’язки, рівнятися в роботі на кращих та не зупинятись на досягнутому, а також підкреслив, що отримані ними звання – це відзначення їх плідної роботи.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Наталія Вітер написать автору

дата публикации: 07.08.2017 15:01


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены