<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

DSC_1598 DSC_1594 DSC_1591 DSC_1588
У Торецькій ВК (№2) відбулось чергове засідання комісії щодо доцільності застосування до засуджених передбачених законодавством пільг у присутності

представника прокуратури

08.08.2017 року в Державній установі «Торецька виправна колонія (№ 2)» відбулось чергове засідання адміністративної комісії установи.
Головною метою кримінально-виконавчого законодавства України - є виправлення і ресоціалізація засуджених до позбавлення волі, їх відновлення в соціальному статусі повноправного члена суспільства та повернення до самостійного, загальноприйнятого соціально-нормативного життя. Все це також є і основним завданням персоналу установ виконання покарань.
Співробітники установи у своїй професійній діяльності використовують багато засобів, направлених на виправлення і ресоціалізацію засуджених. Зокрема – соціально-виховна робота, залучення до суспільно корисної праці, загальноосвітнього та професійно-технічного навчання, громадський вплив, тощо. До засуджених які у період відбування покарання не порушують режиму утримання та сумлінно ставляться до праці, адміністрація установи застосовує пільги передбачені законодавством України.
Засідання адміністративної комісії вже двадцяте з початку поточного року. На комісії були присутні представники адміністрації установи, члени спостережної комісії, прокурор Костянтинівської місцевої прокуратури та безпосередньо самі засуджені, відносно яких розглядались матеріали щодо можливості подання на умовно-дострокове звільнення, заміну покарання більш м’яким та переведення до дільниці соціальної реабілітації при установі. Стосовно 4-х засуджених було прийнято рішення про направлення подання до суду, для вирішення питання щодо умовно-дострокового звільнення, як таких, що довели своє виправлення.
Скоріше за все, суд підтримає подання установи і засуджені вийдуть на свободу раніше кінця призначеного їм строку покарання. Якщо вони зможуть знайти своє місце у суспільстві і ніколи більше не будуть порушувати закон, наше головне завдання буде виконано.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ СВПР написать автору

дата публикации: 08.08.2017 15:33


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены