<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

DSC_0075 DSC_0069 DSC_0048 DSC_0056 DSC_0040
В базі Торецької виправної колонії (№ 2) відбулася семінар-нарада з начальниками оперативних відділів та першими заступниками начальників установ

Донецької області за підсумками роботи в І півріччі 2017 року

29.08.2017 на базі Державної установи «Торецька виправна колонія (№ 2)» під керівництвом першого заступника начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дмитра Сало, начальника відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю управління підполковника внутрішньої служби Романа Ващенка, начальника слідчого відділу управління Руслана Рипіка відбулась семінар-нарада за підсумками роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань Донецької області за 6 місяців 2017 року.
В заході прийняли участь перші заступники начальників установ та співробітники оперативних відділів установ Донецької області.
Захід було розпочато зі стройового огляду учасників семінар-наради. Після стройового огляду був здійснений обхід території установи, а саме: відвідали чергову частину установи, медичну частину, ДПК, ДІЗО/ПКТ. Під час здійснення обходу бажаючи надавали рекомендації, задавали питання, на котрі отримували вичерпні відповіді для використання в оперативній роботі для усіх учасників наради.
Після обходу учасники зібрались в актовій залі для проведення семінар-наради, на якій були заслухані доповіді заступників начальників установ з оперативної роботи та начальників оперативних відділів установ області про стан оперативно-розшукової діяльності та стан роботи у напрямку перекриття та ліквідації каналів доставки до зон, що охороняються, заборонених предметів. Також були обговорені проблемні питання з основних напрямків діяльності та аналіз показників роботи установ у 1 півріччі 2017 року.
Після офіційної частини заходу, присутні мали змогу обговорити проблемні питання із колегами, які стосуються служби.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Оперативний відділ написать автору

дата публикации: 29.08.2017 16:33


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены