<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Автомобили

ДТП в Польщі

Компанія «Фінанс-сервіс» допомагатиме в отримані страхового відшкодування українським водіям у зв’язку з ДТП у Польщі

ПРЕС-РЕЛІЗ

Компанія «Фінанс-сервіс» розширює міжнародну провайдерську мережу й з вересня 2017 року на постійній основі надаватиме комплекс юридичних послуг для українських водіїв, що потрапили у дорожньо-транспортну пригоду на території Республіки Польща. Послуги компанії включатимуть збір документів для подання до польського страховика, допомога на місці дорожньо-транспортної пригоди, незалежна оцінка завданих збитків, юридичне представництво інтересів українських водіїв в польських органах влади, страхових компаніях.
Розширення послуг компанії «Фінанс-сервіс» дозволить відчувати українським водіям себе більш захищеними на автодорогах Польщі та розраховувати на повне відшкодування збитків та юридичний супровід в разі настання дорожньо-транспортної пригоди. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням – «Допомога в отриманні страхового відшкодування на території Польщі»
Зі слів керуючого співвласника компанії «Фінанс-сервіс» Ільченка Антона компанія продовжує вести переговори зі спеціалізованими юридичними компаніями у країнах Європи та СНД. В планах компанії до кінця 2017 року представити напрями повного юридичного супроводу врегулювання страхових збитків ще в декількох країнах.

О компании: «Фінанс-сервіс» біла заснована в 2007 році та є найпершою юридична компанія, що спеціалізується виключно на вирішенні страхових спорів. За період робот компанії її юристами було позитивно вирішено понад 400 спорів зі страховими компаніями.


ООО "Финанс-сервис"
Автор:Логай Тетяна Іванівна написать автору
http://www.fins.com.ua
тел.:093 4692341

дата публикации: 05.09.2017 15:36


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены