<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

DSC_0225
В Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» відбувся

перший етап змагання кінологів на першість

06.09.2017 року на базі Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» під керівництвом співробітників управління проведені обласні змагання на першість молодших інспекторів-кінологів з метою підвищення фізичної підготовки та професійного рівня молодших інспекторів-кінологів відділів охорони випраних колоній та слідчого ізолятора Південно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, обміну досвідом роботи, виявлення кращих за майстерністю молодших інспекторів-кінологів, вдосконалення підготовки та використання службових собак на розшуковій та вартовій службі охорони.
Суддівство на змаганнях очолював начальник відділу ОРтаН в Донецькій області управління Державної кримінально – виконавчої служби України Південно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підполковник внутрішньої служби Сергій Грабовський. До суддівської колегії увійшли: начальник Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» полковник внутрішньої служби Олександр Григоренко, перший заступник начальника установи майор внутрішньої служби Андрій Середа, начальник відділу охорони майор внутрішньої служби Сергій Дроботущенко.
За правилами змагань, кожну установу представляли по одному найкращому молодшому інспектору-кінологу з закріпленим за ним розшуковим собакою.
Після урочистого відкриття кінологи продемонстрували рівень підготовки закріплених за ними службово-розшукових собак за наступними дисциплінами:
- перевірка вправ ЗКП;
- подолання смуги перешкод;
- вибір речі;
- пошук людини в автомобільному транспорті;
- обшук приміщення;
- робота по сліду;
- затримання людини, яка чинить втечу,охорона затриманого та захист молодшого інспектора-кінолога.
За результатами змагань І місце зайняв молодший інспектор-кінолог Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» сержант вн.сл. Ігор Приходько з закріпленою службовою собакою «Джессі». Надалі, переможці І- І І І місць поїдуть до управління, для продовження міжобласних змагань.


Дзержинская исправительная колония
Автор:Відділ охорони написать автору

дата публикации: 07.09.2017 15:28


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены