<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Ще зручніше!

Оновлений центр обслуговування споживачів Васильківського РП від 7 вересня розпочав свою роботу.

Відтепер споживачі ПрАТ «Київобленерго» м.Васильків та Васильківського району зможуть якісно та швидко консультуватися з будь-яких питань щодо електропостачання.
В урочистостях з цієї нагоди взяли участь голова Правління ПрАТ «Київобленерго» Іван Олексійович Поливяний, начальник районного підрозділу Сергій Кущ та увесь персонал РП.
«Центр обслуговування споживачів – ще один крок назустріч споживачеві. Ми повинні докладати максимум зусиль для того, щоб прийшовши в оновлений Центр обслуговування споживачів, кожен споживач отримав сервіс найвищого рівня і з легкістю вирішив усі питання, що стосуються взаємодії з ПрАТ «Київобленерго. Водночас, тут в повній мірі дотримана головна концепція – комфортні умови для працівників та споживачів; просторі приміщення, зручні зали очікування, можливість отримати відповіді на всі запитання на місці, а також сплатити за послуги через термінали. При цьому, споживач має максимальний доступ до інформації, яку можна отримати у фахівців РП.», – наголосив голова правління ПрАТ «Київобленерго» Іван Олексійович Поливяний.
Для начальника районного підрозділу Сергія Куща одним із перших питань було створення належних умов для працівників та споживачів Товариства. Тож, ним було прийнято рішення перебудовувати, добудовувати, одним словом – розширятися. Задля того, аби забезпечити комфортні умови, як працівникам так і нашим споживачам.
Отримавши підтримку від керівництва Товариства Васильківські енергетики взялися до роботи аби навести лад у своєму робочому господарстві та в доволі стислий термін завершили ремонт. І вже 7 вересня наші споживачі змогли переконатися у якості наданих послуг.
Таким чином, Київобленерго прагне до поліпшення якості послуг та налагодження ефективної взаємодії своїх працівників з населенням. Водночас від споживачів ми чекаємо ввічливості, розуміння та поваги до тяжкої праці енергетиків.

О компании: ПрАТ «Київобленерго» — відома енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії споживачам Київської області.


ПАТ "Київобленерго"
Автор:Курбанова В.А. написать автору
http://www.koe.vsei.ua

дата публикации: 08.09.2017 16:11


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2018 <META> Все права защищены