<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Медицина/Здоровье

DSC09956sm DSC09855sm DSC09931sm
У Києві презентували проект Dental Care Office

У Creative Quarter, що у БЦ «Gulliver» відбувся винятковий нетворкінг від легенди української стоматології – Ярослава Заблоцького.

З поміж презентованих кейсів про маркетингові моделі в медицині та бездоганний сервіс, гостям було презентовано проект Центру турботи про ясна та зуби – Dental Care Office. Це новий формат медичного закладу, який надаватиме лише одну послугу – професійну гігієну.
«Люди не люблять коли їх називають хворими і це абсолютно вірно. У нас не буде пацієнтів, лише клієнти. Ми відкриваємо не клініку, а офіс. У нас буде лише одна послуга – професійна гігієна. Якщо в Україні немає культури здорових зубів та ясен, то ми маємо її виховати. Ми повинні розповісти українцям, що турбуючись про здоров’я ротової порожнини сьогодні, вони ніколи не знатимуть, що таке карієс і парадонтит» - зазначив доктор медичних наук, професор Ярослав Заблоцький.
Гостям провели екскурсію у перший в Києві Dental Care Office, який невдовзі відкриється в ТЦР «Gulliver» на 6-му поверсі. А також, розповіли, що на перший візит в центр турботи про здорові ясна та зуби потрібно виділити всього лиш дві години. Процедура включатиме в себе панорамну рентгенограму, що дозволить в загальному побачити всі проблемні місця у ротовій порожнині клієнта. Такий знімок слугуватиме «дорожньою картою» для лікаря на багато років. Кожному клієнту проводитиметься детальний скрінінг, вимірювання рівня прилягання ясен до зубів. Унікальністю професійної гігієни є те, що це послуга для здорових, а не для хворих.
Як показує статистика, в Україні не сформувалась культура догляду за зубами, ми помічаємо проблему, лише коли вона «кричить» про себе. Практично у кожного українця є карієс, а майже у 80% парадонтит, попередити ці дві проблеми може професійна гігієна. При цьому, у Швеції, де люди вміють доглядати за зубами, взагалі немає карієсу, а така послуга, як професійна гігієна у США та Канаді відома вже понад 115 років.
«Чисті зуби не хворіють!» - саме таким висловом закінчилась презентація Dental Care Office. І для того, щоб такими були реалії в Україні, ми повинні два рази на день чистити зуби вдома та раз на півроку робитимуть професійну гігієну зубів у спеціаліста.


PR advice
Автор:Виктория Нестеренко написать автору
http://pradvice.com.ua
тел.:093 514 03 84 098 110 16 38

дата публикации: 08.09.2017 19:04


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены